90'+2'

Mirko Labrović
Susret počinje u 13:50 sati.
1' Počeo je susret.
10' Jako dobra prilika za Dugopolje, pobjegao je Katić i ušao u 16 metara domaćina, ali u posljednji trenutak uklizao je Žutić i otklonio opasnost.
15' Dva pokušaja Rudeša u kratko vrijeme, prvo je Jovanović odlično pobjegao čuvaru i pucao neprecizno s nekih 15 metara iskosa, a onda je također iskosa iz teže pozicije Tin Matić pucao u vratara.
23' Kazneni udarac za Rudeš! Srušen je Jovanović, čini se izvan kaznenog prostora, ali sudac je procijenio da je to za 11 metara.
24'
GOL! 1:0! Najstrožu kaznu realizirao je Roko Brajković.
24' Roko Brajković bio je vrlo precizan i lakoćom zabio za 1:0!
25' Nema dvojbe da je prekršaj postojao, ali je upitno je li se dogodio izvan ili unutar kaznenog prostora, snimka sugerira da je bio izvan.
32' Još jedan pokušaj Rudeša, pucao je Tin Matić, ali brani Bartulić.
45' Kraj prvog dijela, Rudeš vodi pogotkom iz kaznenog udarca.
46'
Izmjena! Izlazi Aurel Limani, ulazi Ivor Ribar.
46' Počelo je drugo poluvrijeme.
48' Vrlo blizu je Rudeš bio drugom pogotku, izvana je pucao Tin Matić, lopta je prošla blizu vratnice.
51' Uzvraća Dugopolje, Mateo Bašić je probao sa 17 metara, ali Kralj je dobro pročitao njegov pokušaj.
60'
GOL! Rudeš - Dugopolje 1:1
Mrežu je zatresao Marko Tešija.
60' Dugopolje se vraća u utakmicu! Bagarić je odlično pronašao Tešiju koji dolazi sam pred Kralja i mirno pogađa!
61'
Izmjena! Izlazi Luka Pasariček, ulazi Petar Čuić.
65'
Žuti karton dobio je Drago Šarić.
67'
Izmjena! Izlazi Borna Ivanda, ulazi Franjo Lazar.
72' Odlična situacija za Bagarića, ubačena je lopta na drugu vratnicu, ali kao da je iznenadila igrača gostiju.
75'
Izmjena! Izlazi Tomislav Srbljinović, ulazi Josip Mihalić.
75'
Izmjena! Izlazi Đorđe Jovanović, ulazi Loren Maružin.
80'
Izmjena! Izlazi Duje Marin Buličić, ulazi Zlatan Koščević.
85' Tomečak je pucao izvana, opalio je prema donjem kutu, ali lopta ide pokraj vratnice.
90'
GOL! Rudeš - Dugopolje 1:2
Mrežu je zatresao Zlatan Koščević.
90' Potpuni preokret! Pogreška domaćina, Rudeš to koristi, Bašić je pronašao Zlatana Koščevića koji s ruba kaznenog prostora zabija za 2:1!
90'+2'
Izmjena! Izlazi Ivan Katić, ulazi Boško Jemo.
90'+5' Kraj, Dugopolje odnosi pobjedu 2:1!
Za komentiranje prijenosa morate biti prijavljeni kao član Sportnet Kluba. Prijavite se!