Atletico Madrid - Tottenham 2:1 (Griezmann 1', Costa 29' / Kane 58')

P: 52% - 48%
ŽK: Diego Costa(At. Madrid)
CK: /

MOTM: Griezmann(At. Madrid)

Nakon susreta u kupu i dvije u Ligi prvaka, gdje je Tottenham izbacio Atletico iz oba natjecanja, uslijedila su dva dvoboja u ligi, gdje Atletico hvata osiguranje 3. pozicije i mogucnost da uhvati cak i drugo mjesto. Odlicna igra Atletica u prvom poluvremenu okrunjena je pogocima Griezmanna i Coste, Grizemann je bio i inače najopasniji igrač na terenu. Tottenham se digao malo u drugom poluvremenu, uspio smanjiti rezultat, ali to je sve.

Atletico Madrid - Tottenham 2:1 (Costa 2', 88' / Dier 81')

U: 11(6) - 8(4)
ŽK: /
CK: /

MOTM: Diego Costa(At. Madrid)

U novoj utakmici, statistički je Atletico bio još bolji i doista je imao više prilika, ali nakon ranog vodstva nisu to uspjeli potvrditi, nakon gola Diera u 81. činilo se da su promašaji Atletica došli na naplatu, ali onda ipak u 88. minuti Carrasco sjajno proigrava Costu koji još jednom pokazuje kakva je zvijer ispred protivničkog gola i da bi Atletico mogao ozbiljno žaliti za njegovim odlaskom. Ovom pobjedom Atletico je i matematički osigurao 3. mjesto na tablici, a ako uspiju pobijediti PSG i Borussiu Dortmund onda idu na drugu poziciju iza nedodirljivog Intera.
Pezer
Pezer
Poruka: 833
29. siječnja 2018. u 16:14
Borussia Dortmund - Atletico Madrid 2:2 (Durm 14', Aubameyang 67' / Costa 23', AG)

U: 6(4) - 9(3)
ŽK: /
CK: /

Pretposljednja utakmica sezone za Atletico i hvatanje mogućnosti drugog mjesta, trebala je pobjeda i pobjeda protiv PSGa i drugo mjesto je tu. Ipak Borussia je krenula dobro i preko Durma povela već u 14. minuti, Atletico uzvraća preko Coste u 23. na asistenciju Griezmanna, a onda preokret dolazi ipak preko Griezmanna, iz kornera ubačaj, Griezmann sutira glavom i lopta se od precke odbija u vratara domaćih i piše se autogol, ali ipak Griezmannu idu zasluge i za drugi gol. U 78. minuti Gameiro je izborio penal, Costa uzima loptu i promašuje priliku da se napadne 2. mjesto. I dalje postoje teoretske šanse da Atletico prestigne Liverpool, jer imaju 1-1-1 medjusobni omjer, moraju gol razliku dići iznad toga. Potrebna je visoka pobjeda, ovako napamet govoreći preko 10 golova razlike, ali kad su Griezmann i Costa pravi, nista nije nemoguce.
NurdinTz
NurdinTz
Pristupio: 11.09.2017.
Poruka: 121
29. siječnja 2018. u 20:53

PSG 0: 2 Man.City (Sterling 68' B.Mendy 81')

29. siječnja 2018. u 21:28
PSG - BVB 1:2 (Cavani 35'/ Aubameyang 43' 73')

10(5) - 11(4)
       0 - 0

BVB - PSG 2:1 (Schurrle 12',Reus 45+'/ Mbappe 4')

11(6) - 9(4)
zk   0 - 0
ck   0 - 1(Thiago Silva)
Poruka: 720
29. siječnja 2018. u 21:51
Tottenham 4 1 PSG (Sissoko 24' 35' Kane 45'+ 65';Neymar 78')

15 (10) - 8 (4)

Odlična partija, prepuna prigoda. Prvo poluvrijeme realan X, drugo je ipak Juventus odigrao bolje i slavio

川ドラバ上の都市は、前方、我々の白と青を迎えます。フルオシエク胚芽がポイントで先に我々の仲間の、と呼ばれる!