Pezer
Pristupio: 03.08.2010.
Poruka: 833
06. veljače 2018. u 18:11
Liverpool - Atletico Madrid 2:3 (Moreno 10', Firmino 59' / Tevez 13', Lacazette 42',89')

U: 12(6) - 7(6)
P: 52% - 48%
ŽK: Jones(Lpool) / Carrasco(At.Madrid)
CK: /

MOTM: Alexandre Lacazette(At. Madrid)

Nakon Citya i u drugom susretu sezone opet engleski klub i opet pobjeda, identičan rezultat. Protivnik je bio Liverpool, ovaj put je i Tevez zaigrao. Liverpool poveo preko Morena, koji desnom nogom iz voleja zabija nestvaran gol, ali tri minute kasnije, nakon Lacazettove asistencije Tevez poravnava rezultat, a do kraja poluvremena, Lacazette se i sam upisuje u strijelce i dovodi prednost Atleticu. Liverpool u drugo poluvrijeme ulazi napadački, a Firmino samo par minuta nakon što je kročio na teren vodi utakmicu u egal. I kad se sve činilo da je gotovo, odličan ubačaj iz kornera, kojeg ponovno nezaustavljivi Lacazette pretvara u gol i to je pobjeda i nova tri boda su u Madridu.

pistoleroares
Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 3.467
06. veljače 2018. u 19:37
Tottenham - Inter 2:2 ( Kane 42 Konoplyanka 69 / Shaqiri 17 Icardi 46 )
7(2) - 8(4)
45 - 55

Pezer
Pezer
Poruka: 833
06. veljače 2018. u 19:44
Arsenal - Atletico Madrid 1:3 (Diego Costa 82' / Saul 22', Lacazette 80',90')

U: 11(5) - 7(7)
P: 54% - 46%
ŽK: /
CK: /

Duel prijateljskih klubova i susret bivših suigrača, s jedne strane Savic, Gameiro, Costa, a s druge Lacazette i Wilshere(Walcott je napustio klub). Diego Costa je po mnogima bio greška Pezerova jer je pustio napadača koji je bio drugi strijelac lige, no očito je da je Pezer mislio da je trebao i više dati. A Lacazette koji se nije uklopio u Arsenalu, pod Pezerom već sad pruža nevjerojatne partije. Zabio je Costa za Arsenal, ali zabio je i Lacazette ponovno za Atletico, ovaj put 2 gola uz pomoć Saula za sigurnu pobjedu i nova tri boda.

Inter - Atletico Madrid 1:3  (Shaqiri 43' / Lacazette 54',72', Traore 74')

U: 11(3) - 8(7)
P: 53% - 47%
ŽK: Partey
CK: /

MOTM: Alexandre Lacazette(At.Madrid)

Nastavak sjajne forme Atletica i u Milanu. Puni samopouzdanja došli su u goste najboljoj ekipi lige i odnijeli pun plijen. Inter očito malo isfrustriran drugim utakmicama i lošoj formi krenuo je na sve ili ništa, to im se isplatilo u prvom poluvremenu i došli su do vodstva od 1:0, ali već se tu vidjelo da Atletico uz pametnu igru ima velike šanse, a onda opet na scenu stupa Lacazette, u 54. minuti bježi obrani domaćina i hladnokrvo zabija za 1:1. Nakon toga Inter još više se otvara i baca sve karte u napad, ali samo otvara lagane šanse za kontru Atletica, koji je bio preopasan s obzirom na trojac Carrasco-Costa-Lacazette naprijed. I onda u 72. minuti Lacazette zabija novi gol, dovodi Atletico u vodstvo usput donosi raspad u igri Intera, da bi Adama Traore koji je ušao u igru potpuno odmoran samo dvije minute kasnije potvrdio veliku pobjedu gostiju.
[uredio Pezer - 06. veljače 2018. u 20:07]
BelminTz
BelminTz
Pristupio: 19.12.2016.
Poruka: 313
06. veljače 2018. u 20:11
Liverpool 1:2 Arsenal ( Salah 63' / Welbeck 47' Diego Costa 88' )

06. veljače 2018. u 20:40
Atletico Madrid - Paris Saint-Germain 5:0 (Lacazette 34',79', Correa 37', Carrasco 54',Costa 72')

U: 14(10) - 7(4)
P: 50% - 50%
ŽK: /
CK: /

Wilshere nije igrao.

PSG nije mogao u gorem trenutku po sebe naletiti na ovaj Atletico. 5 utakmica, 4 pobjede, poraz od Uniteda, ali pobjede protiv Intera i Liverpoola, dovoljno govore o formi ekipe. U prvih 5 utakmica, Lacazette je zabio sam 10 golova, dok su različita 4 igrača dodala po 1. I protiv PSGa on je bio udarna igla domaćina, Tevez ponovno nije bio spreman za igru. PSG čak nije loše stajao na terenu, imali su čak jako dobru priliku 1 na 1 Neymar sa Oblakom kod rezultata 0:0, ali nije iskoristio, a onda u 34. je ponovno Lacazette u akciji, dovodi Atletico u vodstvo jako lijepim golom lijevom nogom preko golmana, tad se PSG raspao i samo tri minute kasnije Correa podize prednost na 2:0. Nakon toga, PSG je pokušao parirati Atleticu, ali jednostavno je domaćinu sve polazilo za nogom, prednost podižu preko Carrasca i Coste, a visku pobjedu od 5:0 zaključuje onaj koji ju je i započeo, ponovno najbolji igrač utakmice Alexandre Lacazette.
[uredio Pezer - 12. veljače 2018. u 17:46]