Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 2.972
08. studenog 2010. u 20:00
Evo odigrali smo i ja i Solin utakmice. Prvu sam postavio taktiku 424- sa visoko postavljenim krilima te fluid sa attacking modom, krenulo je dobro po mene dominirao sam cijelo prvo poluvrijeme no Carroll se pokazao dosta loš u realizaciji kao i njegov golman Frey odličan u obranama tako da je ostalo 0:0 na kraju prvog dijelu. U drugom poučen dobro igrom u prvom dijelu ostavljam sve isto i opet dominiram no na kraju on iz jedne kontre dolazi do vodstva no tad se malo bolje otvaram de dolazim do izjednačenja te nastavljam dominirat sa nekoliko prilika kao Smith stativa u zadnjim minuta imao je i on na kraju 1- ili 2 prilike iz kontri no na kraju je ostalo 1:1. No na drugoj utakmici idem sa totalnom drukčijim pristupom te krenem defanzivno sa Nolanom kao tranquitisom jer znam da je dobar tu, bez krila sa defanzivnim veznim dva vezna te dva napadača. Ta se taktika pokazala dosta dobrom jer Solin nije baš stvarao neke šanse a i mislim da je promašio formaciju tako da sam ja poveo iz jedne akcije Nolan kad je podvalio loptu Lovenkrandsu koji je to i zabio. U drugom dijelu je Solin nešto stvarao šanse no ja sam sve to dobro kontrolirao te i dobro zatvorio utakmicu u 75-oj i na kraju odnio 3 boda iz Firence.

08. studenog 2010. u 20:46
Ivo Krečak šta kažeš za sutra navečer? Svejedno kada...
Solin
Solin
Pristupio: 25.08.2007.
Poruka: 3.000
08. studenog 2010. u 23:44
čestitke hughu na 4 boda. Prvu utakmicu je imao totalnu dominaciju, i stvarno sam zadovoljan što sam uspio bod izvući. U uzvratu kod kuće sam počeo sa 4-3-3 taktikom, napadački al slabo sam stvarao šanse. Poslije sam mjenjao na 4-2-2 i 4-2-3-1 i to je izgledalo malo bolje, al hugh je to sigurno priveo kraju.
09. studenog 2010. u 16:56

U dvoboju Svetinje i "ruske mafije" ipak je zasluženo slavila "ruska mafija". U prvoj tekmi koja je bila dosta izjednačena ipak na kraju slavi Zenit. Tekmu je obilježila Nikolina Pišek koja se vozila na biciklu atletskom stazom maksimirsog stadiona. Druga tekma ponovno dosta izjednačena, Zenit je poveo, no bod DInamu je donio Cufre vrlo lijepim pogotkom na samom kraju tekme. Minutu prije pogotka pocrvenio je Krizanac.

U drugom kolu dinamu gostuje Leverkusen, naravno ulaz je besplatan, uprava se tako zeli zahvaliti na srdacnoj podrsci na utakmici protiv Zenita.

Dignuo si klub u nebo, sjever bacao u trans, zauvijek bit ćeš zapamćen, jer jedan si od nas!"nisam ja za mamica, ali..."
Pristupio: 09.12.2006.
Poruka: 2.750
09. studenog 2010. u 23:53
Odigrašmo ja i Purger svoje mečeve.

OM - Villareal 0:2
Prva tekma - imam terensku inicijativu koja je na kraju ispala jalova. Promašili par odličnih prilika što je Villareal uredno kaznio. Na kraju bacam sve karte u napad što otvara prostor Villarealovim brzancima za kontre... Tu mi je par igrača pobralo crvendaće zaustavljaući ih na centru u situacijama 1 na 1 . :D

Druga tekma - druga priča. Krenuh malo opreznije u ovu tekmu, pa Villareal dominira čitavo poluvrijeme. Unatoč tome uspio sam povesti, no Senna u sudačkoj nadoknadi vraća stvari na početak. Kasnije sam krenuo otvorenije, ubaio još jednog napadača što rezultira malo boljom igrom u nastavku, al Nilmar me na kraju pokopava i ostavlja na pozitivnoj nuli.

Ono što me brine jest ozlijeđeni Gignac. Ozlijeđen je od samog početka igrača i to do 2 mjeseca tako da mi je najbolji igrač praktički neupotrbljiv u cijelom natjecanju. :/
Još ako tome pridodamo tanašni roster Marseillea ostajem na samo 3 napadača, od toga je jedan prilično loš... Još sam imao problema sa ozljedama jer dok smo simulirali ozlijedila su mi se 3 stopera i Remy...

Al eto, zadovoljan sam time da mi konekcija nije pukla nijednom u ova tri sata, da sma imao posjed lopte i da sam slavio u kornerima i crvenim kartonima. :D

10. studenog 2010. u 09:34
..ja sam svoj prvotni match-up par "riješio" za 15 min....      ha,ha,ha,ha.....              ...doslovno riješio...
žajo je napisao/la:
..ja sam svoj match-up par "riješio" za 15 min....      ha,ha,ha,ha.....              ...doslovno riješio...
Vidi cijeli citat

ja sam jučer igro sa tvojim budućim protivnikom.
popij čaj od mente prije. do utakmica smo došli u rekordnom roku, pošto sam maksimalno ubrzao procesuiranje background utakmica, ali onda kreće agonija. utakmica je trajala skoro 40min, sve se odvijalo usporeno uz dosta trzanja, hajlajtsi su znali trajat po 2-3min da se ništa ne dogodi, dakle bez šanse za gol (to se obično događa kad protivnik uđe u ekran s taktikom onda se utakmica odvija u realnom vremenu) on kaže da nije ništa mjenjao, ne znam jeli onda do njegove veze ili do slabog pc-ja ali to je bilo neviđeno mučenje. Rezultat 1-3 najmanje važan, samo sam čekao kraj i uzvrat koji smo već dogovorili nije dolazio u obzir. Prestrašno nešto, nikad nisam igrao takvu online utakmicu, a bilo je i prije ljudi sa slabom vezom, pa bar znaš šta se događa.
Druga bitna stvar je da kad se igra onda se mora pratit i chat. Proveli smo 15min na ulasku u utakmicu bez da znam što se događa, u čemu je problem, pa nitko toliko ne namješta taktiku.