17. listopada 2018. u 19:26

MAN CITY - REAL 3:0 8(6)-10(4)

STRIJELCI:RONALDO 9",79", BOLASIE 60"

KARTONI : NEMA

Na Etihad dosao je Real pokusati uzeti sva tri boda ,ali dana je to bilo jako tesko . Znao je Ronaldo da mu na noge dolazi bivsi klub, i bio je raspolozen, jednostavno bio je enignma za obranu Reala. Cak je  uspio i najljuti protivnickog trenera, jer ovaj sta god da je pokusavao, nije islo. Pobjeda nad Madridom dosla je u pravo vrijeme, kako bi se  sto prije zaboravio poraz od Tottenhama ..

5 (3)   8 (5)
川ドラバ上の都市は、前方、我々の白と青を迎えます。フルオシエク胚芽がポイントで先に我々の仲間の、と呼ばれる!

18. listopada 2018. u 17:53

Liverpool 2:2 Villarreal (S.Mane 68,OX.Chamberlain 83 : O.Giroud 50,N.Gaitan75)

9(5)-11(7)

49%-51%

Bez kartona

MOTM:N.Gaitan(VILL)

Konačno su navijaci Redsa mogli da uzivaju u utakmici protiv Žute podmornice prvi bod su izvukli protiv njih uz 2 prelijepa gola Gaitana i Manea,nije se loše otvorila sezona i ako znamo da je Villarreal šampion koji brani titulu ove godine i da je redovno dobijao Liverpool.Sretno druže u nastavku

Campeone92
Campeone92
Poruka: 187
18. listopada 2018. u 17:57

ARSENAL-MAN CITY 0:7 4(2)-10(7)

STRIJELCI : DAVID SILVA 15",RONALDO 30",87",ADAMA TRAORE 40",50",76",79" (man city)

KARTONI :KOLASINAC -ZUTI -ARSENAL

Sasvim zasluzena pobjeda Gradjana koji su cijelu utakmicu diktirali tempo .Domacini su se trudili i borili koliko su mogli, na kraju upisali visoki poraz .sretno dalje i glavu gore

Buggy
Buggy
18. listopada 2018. u 18:14

Arsenal - Villarreal 0:3 (Kondogbia 21', Bakambu 24', 51')

U: 1(1) - 10(8)
P: 52% - 48%
ŽK: J. Kluivert (ARS)

Nakon dva razočaravajuća remija, Villarreal se vratio na pobjedničku trasu pobjedom nad novakom u ligi Arsenalom. Bila je to jednosmjerna utakmica, no Villarreal se kao i u prethodna dva dvoboja jako mučio u kreaciji napadačke igre, pa su do pobjede došli samo i isključivo zahvaljujući individualnoj kvaliteti Bakambua koji je najprije asistirao Kondogbiji, a potom dvaput sam zabio za konačnih 0:

ŽK: Yaya Toure (MCI)

Dosta negledljiv susret, Villarreal nije iskoristio netipično defanzivan City i na kraju svakome po bod

Buggy
Buggy
18. listopada 2018. u 19:38

Napoli - Villarreal 0:5 (Tevez 8', 22', Santi Cazorla 19', Giroud 48', Manolas 87')

U: 5(2) - 12(5)
P: 51% - 49%
BK

Nakon loše napadačke igre protiv Citya, Villarrealu se otvorilo protiv Napolija. Krenulo je u 8. minuti kada Tevez koristi poklon Koulibalya i lijepo gađa malu mrežicu ukipljenog Ospine za 0:1. U 19. minuti iz drugog plana po desnoj strani ulazi Santi i buši mrežu za 0:2. Već 4 minute poslije rezultat je 0:3 nakon solo akcije raspoloženog Teveza. Na samom otvaranju drugog dijela već je 0:4, Giroud koristi jedan odbijanac i s peterca se najbolje snalazi u gužvi. Gol za 0:5 djelo je Manolasa koji koristi još jednu od mnogih grešaka domaćina i prelijepo ljevicom zabija u rašlje domaćina za veliko slavlje žute podmornice