Željan dokazivanja
Pristupio: 02.10.2018.
Poruka: 193
24. studenog 2018. u 18:38

NK Hrvatski Dragovoljac 2 : 2 FK Željezničar (Bendtner 12', Lamela 29' / Cavani 9', 32')

25. studenog 2018. u 12:25

Cibalia 2 2 Hajduk - 5 3 PK ( Alexis 95' Matić 118' ; Lemar 98' Griezmann 117')

5(2)-15(8)

žk: Bailly, Modrić, Sanches, Salah, Teixeira (Cibalia)

motm De gea /Matić

repriza prošlogidšnjeg polufinala kupa i prava drama u produžecima ali ovaj put na penale su prošli Vinkovčani. Domaćini su se branili cijelu utakmicu i čekali priliku iz kontre, 1. udarac u okvir CIbalia je imala u 95. minuti a to je bio i prvi gol na utakmici. Nakon puno promašaja uspio je Hajduk doći do izjednačenja i to nakon lijepe bombe Lemara sa 15ak metara .  A onda još veći šok na stadionu pokraj Bosuta je uslijedio u 117. minuti kada je gostujući igrač prošao po desnom krilu, nabacio, a Griezmann prima prsima i lijepo zabija iz voleja za veliki preokret i tada je sve izgledalo da će se Hajduk provući .  Napad prije toga Cibalia je imala 2 okvira, najprije je Alexis na nabačaj Valencije pogodio prečku a iz odbitka Teixeira pogađa stativu. No odmah nakon vodstva gostiju domaći dobivaju korneru, Alexis nabacuje a Matić zakucava za 2 2. 5 igrača domaće ekipe je bilo precizno iz penala te je bilo dovoljna samo jedna obrana Romera (koji je ušao u 115.min da brani penale ) za veliki prolazak dalje.

Poruka: 720
25. studenog 2018. u 17:51

Zvezda 2 5 Cibalia (Delaney 41' De Bruyne 78' ; Lavezzi 49' 67' Sturridge 71' 81 'Alexis 84' )

25. studenog 2018. u 23:28

FC Partizan-FC Hrvatski Dragovoljac 1:1(px 2:1) (Partizan-Nainggilan 55',Icardi 105'+,/Dragovoljac Aubameyang 53')

14(7)-5(2)

47% -53%

2 zk-Dragovoljac-Torreira,Granit Xhaka

Partizan posle srece Icardija prolazi dalje..

Poruka: 720
07. prosinca 2018. u 22:58

Cibalia 5 0 Partizan (Teixeira 16' Fellaini 25' 54' Alexis 33' Salah 67' )

08. prosinca 2018. u 18:27

FC Prishtina - NK Varaždin 1:0 (Bale 32')

8 (4) - 9 (4)

48 - 52%

ŽK: Van Dijk (FC Prishtina)

Motm: Bale

Vodim Napoli u Sportnet PES 6 Ligi; Vodim FC Prishtina u sportnet 2 PES 6 ligi. Pixi? Covjek ima: 1. Autoritet licnosti 2. Autoritet znanja 3. Pobjednicki mentalitet
Poruka: 346
11. prosinca 2018. u 21:33

FINALE

HNK Cibalia Vinkovci - FC Prishtina 2:2 (produžeci 3:4)

(M. Salah 25', 105', Modrić 45+'; Muller 21', 32', Van Persie 104, Morata 112')

20 (10) - 9 (6)

51 - 49 %

ŽK: Modrić, Bailly (Cibalia); Capoue (Prishtina)

Motm: Teška utakmica, more preokreta, golova, šansi, izvrsnih parada.  Tri puta je Cibalia gubila, vraćala se, ali četvrti put nije.

Motm? Od sjajnog Neura, Dijka s plavom formom, strijelaca/asistenata Mullera i Persija je preteško izabrat. Ključni detalj je svakako i odustajanje od već 'obavljene' izmjene Sule-Dijk na drugom produžetku  i uvođenje Morate koji par minuta kasnije izbliza pogađa za konačnih 3:4.