Poruka: 2.349
15. prosinca 2018. u 14:08

SPORTNET 2 - 5. Sezona - Kup

SISTEM NATJECANJA

Kup se igra u knock-out sistemu, jedna utakmica na 10 minuta sa uključenim produžecima i penalima

PRAVILA

- Sva pravila iz lige vrijede i za kup, s izuzetkom pravila oko kartona i supenzija
- 2 akumulirana žuta kartona su 1 utakmica pauze, crveni karton je 2 utakmice pauze sa prvim slijedećim protivnikom
Obavezno je u svakom izvještaju pored igrača koji je kartoniran napisati iz kojeg je kluba, te nakon odrađivanja suspenzije to naglasiti u izvještaju, npr:

Villarreal - Atletico 0:0

ŽK: Godin (Atletico)
Odradio suspenziju: Manolas (Villarreal)

2 utakmice - Kante (Varaždin)
1 utakmica - Barzagli, Chiellini (Osijek)

6 - C. Ronaldo (Dinamo)

3 - Van Persie (Prishtina), Josef Martinez (Hajduk)

2 - Džeko (Sloboda), Inaki Williams (Hajduk)

1 - Salah, Alexis Sanchez, Higuain, Matić, Sturridge (Cibalia), Ohandza (Istra 1961), Mertens (Sloboda), Renato Augusto, Sow, Taison, Handanovič (Partizan), Yaya Toure (Crvena Zvezda), D. Zapata, Diego Costa (Varaždin), Strootman, Koke, Hulk (Hajduk), Sigurdsson, Joao Cancelo, Aguero (Osijek), Luis Suarez (Borac)

Buggy
Buggy
15. prosinca 2018. u 14:46

SUPERKUP

Istra 1961 - Prishtina 3:2 (Bakambu 5', 9', James Rodriguez 51' / Muller 66', M. Fernandes 90'+)

U: 12(9) - 9(6)
P: 46% - 54%
BK

U superkupu između Istre i Prishtine odigrala se sjajna utakmica sa čak 5 golova. Istra je krenula furiozno i u prvom poluvremenu razbila Kosovare, no Prishtina se nije predavala i nije puno falilo da odvedu utakmicu do produžetaka. Već u 5 minuti Bakambu koristi centaršut Perišića i glavom zabija za 1:0, da bi samo 4 minute poslije na ubačaj Ben Arfe povisio na 2:0. Promjenilo je to cijeli sustav igre Prishtine koja se više nije mogla samo braniti i čekati kontre, nego pokušati napasti Istru. Ipak, prije no što je Prishtina ozivila, na početku drugog dijela Theo s lijeve strane centrira, a James krasno glavom od vratnice dovodi Istru na 3:0. Tada kreću plavi, najprije Asenjo odlično brani nekoliko udaraca, a u 66. minuti ga konačno Muller svladava za 3:1. Kreće tada Pristina na sve ili ništa, no ne uspijevaju zabiti drugi gol koji bi unio paniku u redove Istre sve do 90. minute kada Manuel Fernandes ulazi iz drugog plana i lijepo matira Asenja za konačnih 3:2. Bila je to utakmica koja obećava novu dobru sezonu za zeleno-žute, a koja je počela s novim trofejem u vitrinama pulskog kluba

Šampioni1993
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.03.2017.
Poruka: 720
17. prosinca 2018. u 22:05

Cibalia 2 1 Istra (Salah 69' Alexis 99' ; Ohandza 37')

18. prosinca 2018. u 19:08

FK Sloboda Tuzla-FK Partizan 3:3(3-4 ek) (Dzeko 28' 45'+,Dries Mertens 71'/Renato Augusto 40',Handanovic45'+,Moussa Sow 54',Taisom 108')

10(3)-16(9)

41% 59%

zk-Keita Balde(Partizan)

ludacku utakmicu su odigrali Sloboda i Partizan u kupu puno golova,45 minut penal za partizan svadja oko penala Handanovic trci sa gola i hvata loptu i pogadja penal :)

[uredio el_riki - 18. prosinca 2018. u 19:13]
Buzic_10
Buzic_10
Pristupio: 29.08.2018.
Poruka: 442
21. prosinca 2018. u 17:45

Crvena Zvezda 1:2 Varaždin (Yaya Toure 21'/ Zapata 45+', Diego Costa 68')

23. prosinca 2018. u 21:20

Sarajevo - HNK Hajduk Split 0:3 ( Inaki Williams 21',Josef Martinez 57',62' )

ŽK: Bale (Prishtina)

Motm: Van Persie - podignut s klupe u stotinu i petoj, zabio u sto sedmoj i sto petnaestoj. Težak, izjednačen meč riješila dva majstorska trzaja glavom.

Vodim Napoli u Sportnet PES 6 Ligi; Vodim FC Prishtina u sportnet 2 PES 6 ligi. Pixi? Covjek ima: 1. Autoritet licnosti 2. Autoritet znanja 3. Pobjednicki mentalitet