Istra 1961 - Varaždin  1:1   (Kramarić 32' / Sturridge 51')

U: 8(4) - 10(4)
P: 50% - 50%
BK

Varaždin je opet potvrdio da je jedan od najtežih protivnika Istri, te su nastavili niz pozitivnih rezultata u ovom derbiju, koji je ovaj put završio remijem. Gosti su bili bolji u prvom dijelu, Istra se mučila u napadu, no u jeku napada Varaždina u 32. minuti povela preko Kramarića koji koristi ubačaj Ben Arfe i glavom zabija za 1:0. Varaždin se u drugom dijelu brzo vraća, Sturridge se u 51. na rubu 16 namješta na ljevicu i fino pogađa malu mrežicu za 1:1. Do kraja utakmice festival promašaja na obje strane, zaista je utakmica mogla završit u sva 3 znaka, no na kraju se podjela bodova čini kao najrealniji ishod

el_riki96
el_riki96
Pristupio: 10.01.2019.
Poruka: 131
04. ožujka 2019. u 23:31

Partizan-Sloboda Tuzla 4-0 (Taison 8',Haller 22',Moussa Sow  37',45')

05. ožujka 2019. u 15:34

Istra 1961 - Teleoptik  4:1 (Kramarić 23', 33', 83', Santi 50' / Almiron 20')

U: 14(7) - 5(3)
P: 51% - 49%
BK
Odradio suspenziju: Layun (VIL)

Istra je na krilima Andreja Kramarića svladala Teleoptik poprilično uvjerljivo, a iako taj rezultat možda i nije najbolji pokazatelj stanja na terenu, pobjeda je ipak zaslužena. Gosti su poveli iz prvog udarca, Almiron se u maniri suigrača Messija prošetao kroz par igrača Istre a onda opalio i lijepo ljevicom pogodio za 0:1 u 20. minuti. Istra se ekspresno vraća, ubacio je Perišić a Kramarić lijepo u padu glavom poravnava na 1:1. Samo 10 minuta poslije domaćin je preokrenuo, Perišić puca glavom, a Benaglio odbija do Krame koji posprema odbijanac za 2:1. Pogocima je Kramarić u 50. minuti pridodao i asistenciju Santiju Cazorli koji u 50. minuti ulazi u 16 i mirno matira vratara za 3:1. Pri tom rezultatu dvije velike prilike za Zemunce, najprije snažan udarac Rondona sjajno brani Asenjo, da bi par minuta poslije neko od gostiju zatresao gredu. Kada su se gosti ispormašivali, to je u 83. minuti Istra kaznila, Krama krade loptu na oko 25 metara i sjajnim udarcem u malu mrežicu postiže hattrick i postavlja konačnih 4:1

el_riki96
el_riki96
Poruka: 131
05. ožujka 2019. u 16:00

Partizan-Hrvatski Dragovoljac 2:2(Haller 39',Doumbia  66'/Aubameyang 57',Aguero 86')