Željan dokazivanja
Pristupio: 02.09.2018.
Poruka: 182
07. travnja 2019. u 22:49

FK Željezničar 2 - 2 NK Čelik Zenica (De Rossi 26', Mertens 63'/ Ronaldo 38', Frenkie de Jong 47')

08. travnja 2019. u 16:18

NK CELIK ZENICA - FK VOJVODINA 2:1 3(3)-8 (5)

STRIJELCI : C RONALDO 55", O DEMBELE 76"(CELIK)-BAKAMBU 47" (VOJVODINA)

BEZ KARTONA

nesta_firotti
Pristupio: 02.10.2018.
Poruka: 193
08. travnja 2019. u 16:20

NK Hrvatski dragovoljac       1 : 1      FK Željezničar      (Agüero 35' / Džeko 86')

U: 3(2) - 15(7)

P: 48% - 52%

ŽK CK : --

Poruka: 193
08. travnja 2019. u 16:23

NK Hrvatski dragovoljac       2: 2      FK Sarajevo      (Agüero 9', Lamela 72' / Mané 17', Lukaku 26')

08. travnja 2019. u 19:01

ISTRA 1961- CELIK ZENICA 3:4 17(12)-10(5)

STRIJELCI:DOUGLAS COSTA 17",IAGO ASPAS 70",JAMES RODRIGUEZ 85" ( ISTRA)-VINICIUS JUNIOR 13",20",84", C RONALDO 24" ( CELIK)

KARTONI: ADAMA TRAORE , ARTHUR ( CELIK - ZUTI)

Onaj koji je odlucio pored svih utakmica doci u Pulu nije nimalo zazalio .Dva trenera koji se odlicno poznaju. Domacin aktuelni prvak a gosti su dosli sa promjenjivom formom te zeljni da pokazu da su ekipa protiv koje se tesko moze igrati . Tesko je reci ko je igrac utakmice da li je to Bravo koji je skinuo par zicera ili mlada nadolazeca brazilska nada Vinicius koji je izludjivao obranu Istre.Domacin je stisnuo i nametnuo se kao favorit a trener gostiju je znao da je suludo napasti u gostima pa su tako cekali svoje sanse iz kontri i to se pokazalo kao dobitna kombinacija .Sve do zadnje sekunde nije se znalo kako ce ova luda utakmica zavrsiti .No na kraju zenicki celik nosi puni pljen sa mozda i najtezeg gostovanja u ligi te su ovom pobjedom izbrisali gorak okus sa pocetka prvenstva .. istra sretno dalje i zivjeli ...

Šampioni1993
Pristupio: 17.03.2017.
Poruka: 720
08. travnja 2019. u 19:53

Teleoptik 1 1 Zrinjski .Messi I Salah

neznam strijelce jer sam obrisao slike a protivnik nije objavio utakmicu .  dodat ću strijelce kad javi

[uredio Šampioni1993 - 11. travnja 2019. u 00:26]
Campeone92
Campeone92
Poruka: 187
08. travnja 2019. u 21:12

NK CELIK ZENICA - HSK ZRINJSKI MOSTAR 2:0 13 (5)- 4(1)

08. travnja 2019. u 23:30

Novi Pazar - Istra 1961  1:4  (Robben 90'+ / R. Guerreiro 27', Santi Cazorla 31', 41', Rodrigo Moreno 54')

U: 6(2) - 16(9)
BK

Dominantna predstava Istre i zasluženo visoko slavlje na gostovanju u Novom Pazaru

Buggy
Buggy
09. travnja 2019. u 18:54

Partizan - Istra 1961  1:2  (Sow 85' / Iličić 20', Muniain 35')

U: 6(3) - 13(10)
BK
*Zamjena hosta zbog kose crte

Zanimljiva i sadržajna utakmica u kojoj Istra na kraju odnosi puni plijen. Gosti bolje ulaze u susret i nakon par prilika u 20. minuti lopta se sretno od Vogta odbija do Iličića u 16 a on je miran za 0:1. Gosti dobru igru uskoro krune drugim golom, u 35. minuti sve je sam napravio raspoloženi Muniain za 0:2. Kada se očekivalo da u drugom dijelu Istra potvrdi pobjedu, zaredale su se obrane Handanoviča, ponajprije Piateku koji nikako da dođe do prvijenca, a druge strane Asenjo je s par lijepih obrana čuvao Istru. Ipak, 5 minuta prije kraja Sow u sličnom solo prodoru kao Muniain donosi smanjenje na 1:2. Ipak, taj gol Partizanu nije previše značio, do kraja je Istra mirno sačuvala pobjedu i otišla kući pjevajući