Pristupio: 19.05.2012.
Poruka: 2.349
18. ožujka 2019. u 12:57

SPORTNET LIGA NACIJA - SEZONA 1

Pokrećemo novo natjecanje, Sportnet Liga Nacija, u kojem ćemo u ligaškom formatu igrati s odabranim reprezentacijama. Liga Nacija u prvoj sezoni brojati će 12 reprezentacija, te će se igrati 1 krug svako sa svakim + final four (1 vs 3, 2 vs 4), a cilj je da se igra i završi usporedno sa aktualnom Sportnet Ligom. Pravila su jednaka onima u ligi, s izuzetkom pravila oko kartona koje nećemo voditi ni brojati, nadajući se da to nitko neće iskorištavati zlonamjerno, a utakmice hostamo prema rasporedu na linku ispod tablice. Osvajač Lige Nacija imat će pravo prvoodabira u idućoj sezoni, tj. moći će ostati u ekipi s kojom je osvojio, dok će ostali igrači opet birati redom putem random odabira. Sretno svima! 39

1 Kolo

Engleska-Portugal 3:4(Welbeck 30',Rashford 67,Auto gol/Andre Silva 17',Guedes 33',C.Ronaldo 38',61')

18. ožujka 2019. u 17:12

Nizozemska - Argentina  2:1  (Van Dijk 45'+, Joey Suk 81' / AG Cillessen)

U: 11(5) - 9(6)
P: 53% - 47%
CK: F. De Jong (NIZ)

Teška utakmica za Nizozemce, nakon domaćeg poraza od Engleza imali su imperativ pobjede i nekako do nje i došli. Prva zanimljivost desila se u 10. minuti kada se Aguero sjurio sam ka golu a Frenkie ga krvnički ruši i ostavlja ekipu na cjedilu. Ipak, Nizozemci s igračem manje dolaze do vodstva u zadnjem napadu prvog dijela kada ubačaj Dilrosuna u gol pretvara Van Dijk. Argentinci se vraćaju 20-ak minuta prije kraja nakon čudnog flipera i autogola Cillessena, a pobjedu domaćinu donosi igrač iz HNL-a, Joey Suk, koji je u 81. najviši u skoku za konačnih 2:1

18. ožujka 2019. u 19:08

Argentina 2 - 4 Srbija (Aguero, Pereyra/Prijovic 2x, Tadic, Ljajic)

U: 15(8) - 14(8)
P: 48% - 52%
MOTM- Prijovic

Argentina je na koljenima. Prijovic je pokazao sta znade.

Buzic_10
Buzic_10
Poruka: 442
18. ožujka 2019. u 19:38

Hrvatska 2:1 Argentina (Mandžukić 27', 33' / Agüero 90+')

18. ožujka 2019. u 19:42

Njemačka - Nizozemska  1:4  (Reus 68' / Dost 3', Promes 50', De Guzman 52', 89')

U: 6(5) - 20(11)
P: 49% - 51%
ŽK: Khedira, Hector (NJEM), De Guzman (NIZ)

Odlična partija Nizozemaca na gostovanju kod jake Njemačke. Već u 3. minuti Dost glavom nakon kornera nagovješćuje dobru utakmicu. Nizali su gosti šanse, a onda Sane na isteku prvog dijela gađa vratnicu i propušta vratit domaćina u egal. Nizozemci to kažnjavaju rano u drugom dijelu, perfektnu kontru u 50. minuti krasnim golom okrunio je Quincy Promes. Samo 2 minute poslije, nova golčina, odapeo je De Guzman izdaleka, Neuer je nemoćan. Njemci u 68. minuti kratko bude nadu preko Reusa, ali do kraja su samo uspijeli primiti još jedan gol, svoj drugi dao je De Guzman za konačnih 1:4