Pristupio: 19.05.2012.
Poruka: 2.349
04. travnja 2019. u 16:11

SPORTNET LIGA NACIJA - SEZONA 1

Sportnet Liga Nacija u drugoj sezoni brojati će 12 reprezentacija, te će se igrati 2 kruga svako sa svakim + final four (1-3, 2-4) s uzvratnim utakmicama, osim finala koje se igra na jednu utakmicu sa produžecima i penalima. Cilj je da se igra i završi usporedno sa aktualnom Sportnet Ligom. Pravila su jednaka onima u ligi, s izuzetkom pravila oko kartona koje nećemo voditi ni brojati, nadajući se da to nitko neće iskorištavati zlonamjerno, a utakmice hostamo prema rasporedu na linku ispod. Osvajač Lige Nacija imat će pravo prvoodabira u idućoj sezoni, tj. moći će ostati u ekipi s kojom je osvojio, dok će ostali igrači opet birati redom putem random odabira. Sretno svima! 39

04. travnja 2019. u 19:31

Brazil 1 - 1 Maroko ( Douglas Costa 36' / Dirar 41' )

U: 15(7) - 7(2)

P: 47% - 53%

ŽK: Benatia, Ait banasser, Da Costa (Maroko)

Buzic_10
Buzic_10
Pristupio: 29.08.2018.
Poruka: 442
04. travnja 2019. u 21:00

Hrvatska 1:1 Brazil (Modrić 35' / Neymar 89')

U: 12(6) - 5(3)

P: 47% - 53%

ŽKCasemiro (Brazil)

Buggy
Buggy
04. travnja 2019. u 21:41

Engleska - Argentina  1:2  (Sterling 54' / Messi 5, Rojo 71')

U: 10(7) - 20(12)
P: 54% - 46%
BK

Zanimljiva i otvorena utakmica, obje ekipe izuzetno ofenzivne, na kraju pobjedu odnosi sretnija i spretnija Argentina. Argentina je povela već u 5. minuti, sjajni Messi lijepim golom donosi svojoj ekipi vodstvo od 0:1. Englezi se vrćaju u 54. kada Sterling iskorištava stcoreni višak u 16-ercu i matira Armanija za 1:1. Gol odluke pada u 71. kada Messi izvodi korner, a najviši u skoku je Rojo za konačnih 1:2

Francuska - Argentina  0:3  (Messi 2', 90'+, Lo Celso 66')

U: 7(4) - 18(12)
P: 48% - 52%
ŽK: Sidibe (FRA)

Utakmica je bila tijesnija no što rezultat pokazuje, ali pobjeda Argentine ipak je zaslužena. Poveli su Argentinci već u 2. minuti kada se Messi izvlači na ljevicu na 20-ak metara i zabija kraj Llorisa za 0:1. Na drugi gol čekalo se sve do 66. kada Lo Celso kreće u kontru i nakon valjanja protivnika odlučuje se na udarac sa 25 metara i krasno gađa rašlje za 0:2. Treći gol prava je poslastica, slobodnjak sa cca 25 metara duboko u sudačkoj nadoknadi uzima Leo Messi i od vratnice loptu šalje u mrežu za velikih 0:3