PES 6 (sportnet 2) Liga prvaka - 4. sezona (2. sezona LP)

Željan dokazivanja
Pristupio: 17.03.2017.
Poruka: 720
12. studenog 2018. u 21:30

U Ligi Prvaka sudjeluje svih 15 ekipa, natjecanje se sastoji od grupne faze u kojoj ćemo imati 4 grupe, u 3 grupe će biti 4 ekipe a jedna grupa će imat 3 ekipe. U četvrtfinale prolaze prve dvije ekipe iz svake grupe. U slučaju istog broja bodova gleda se međusobni omjer a nakon toga gol razlika. Nakon grupne faze se održava ždrijeb za nokaut fazu- Ekipe koje su igrale u istim grupama ne mogu igrat jedni protiv drugih u četvrtfinalu, te prvi iz grupe su nositelji a drugoplasirani su nenositelji (kao u rl)

I u grupnoj fazi i u knock out fazi, igraju se uzvrati, osim finala koje se igra na jednu utakmicu.

U knockout fazi, u slučaju da je izjednačeno u prvoj utakmici (npr 1:1), izlazite u lobby i namjestite drugu utakmicu sa extra time i penalty kick ON, a ako je nakon 2 utakmice konačan rezultat izjednačen (npr 2:1 i 1:2), igra se 3. utakmica na 5 min sa penalty kick ON.

Sva pravila iz lige vrijede i za ligu prvaka (host je OBAVEZNO ZAMJENITI ) osim pravila suspendiranih igrača - u ligi prvaka crveni karton je 2 utakmice kazne, 2 akumulirana žuta 1 utakmica kazne, a suspendirani igrač odrađuje kaznu u prvoj slijedećoj utakmici.

15. studenog 2018. u 18:41

FK Partizan 2:3 FK Sarajevo (R.Nainggolan 57,I.Perišić 90+ : S.Etoo 12,OX.Chambrlein 53,87)

12(6)-14(9)

54%-46%

bez kartona

MOTM:OX.Chambrlein(FKS)

odlicna utakmica u Beogradu gdje Sarajevo prvi put igra u ovoj formaciji i 3 boda jako vazna u ovoj grupnoj fazi protivniku sve najbolje extra igra i sretno dalje euro golova ce bit jos gg

Buggy
Buggy
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.05.2012.
Poruka: 2.349
16. studenog 2018. u 00:44

Istra 1961 - Prishtina 3:0 (Giroud 10', 14', Santi Cazorla 48')

U: 10(4) - 7(4)
P: 46% - 54%
BK

Na krilima sjajnog Girouda Istra je pobjedom otvorila Ligu Prvaka. Mrežu Neuera načeo je Francuz u 10. minuti krasnim volejom, da bi 4 minute kasnije bombom s oko 25 m podigao vodstvo na 2:0. Primorana je tada Prishtina mijenjati taktiku i biti ofenzivnija i stvorili du dosta šansi, no Asenjo je bio na visokoj razini i ostavio mrežu netaknutom. Konačnih 3:0 postavlja Cazorla u 48. minuti za 3 boda na početku natjecanja

1:0 Giroud
2:0 Giroud

Istra 1961 - Prishtina 1:0 (Asensio 84')
*ostali na istom hostu zbog kose crte

U: 13(5) - 2(0)
P: 48% - 52%
ŽK: Asensio (Istra)

U drugoj utakmici malo drukčija slika, Prishtina ovaj put nije ulazila u šanse i dugo su držali nulu, no na kraju su ipak poklekli. U prvom dijelu vrijedi istaknuti gredu Asensia i šansu Morate koji na dubinsku loptu Balea reagira lošim udarcem, da bi u drugom dijelu u čistu šansu ušao Ohandza nakon idealnog pasa Asensia, no Kamerunac pred praznim vratima neobjašnjivo loptu dodaje na krilo i propušta veliku priliku. Trenutak odluke dešava se u 84. minuti, Istra baca sve u napad, radi višak na desnom krilu za Asensia koji izlazi oči u oči s Neuerom i probija ga za 1:0 i novu pobjedu

medicinar1
medicinar1
Pristupio: 19.02.2015.
Poruka: 186
16. studenog 2018. u 15:52

Crvena Zvezda 5 - 2 Osijek (Alcacer 21' 72' 65' De Bruyne 87', Rooney 90', Douglas Costa 58' 80'

U: 16(14) - 10(7)
P: 57% - 43%
K: NEMA

Rapsodija Crvene Zvezde na najvecem stadionu lige sampiona.

beshinho10
beshinho10
Pristupio: 12.09.2018.
Poruka: 156
17. studenog 2018. u 19:56

Hrvatski Dragovoljac - HNK Hajduk Split 0:1 ( Griezmann 71' )

18. studenog 2018. u 18:05

FK Sarajevo 1:1 FK Partizan (R.Lukaku 52 : J.Mario 49)

8(2)-12(4)

47%-53%

bez kartona

MOMT:A.Becker(FKS)

Na Koševu su snage odmjerili FK Sarajevo i FK Partizan u okviru Lige Prvaka i podjelili su bodove Partizan je bio mnogo bolja ekipa sretno dalje gg