29. prosinca 2018. u 20:25

Sloboda Tuzla - HNK Hajduk Split 0:2 ( Icardi 41',Koke 73' )

5(0) - 13(7)

zk: Carrasco (HAJ)

HNK Hajduk Split - Sloboda Tuzla 4:2 ( Griezmann 45'+,Koke 63',Icardi 74',90'+ - Dzeko 3',Mbappe 25' )

29. prosinca 2018. u 23:58

FK Sarajevo 1:1 NK Hrvatski Dragovoljac (X.Shaqiri 38 - Yussuf Poulsen 10)

10(5)-5(3)

46%-54%

bez kartona

MOTM:P.Cech(HRV)

NK Hrvatski Dragovoljac 0:1 FK Sarajevo (A.Belotti 67)

30. prosinca 2018. u 16:38

Crvena Zvezda - Istra 1961  1:2 (Gotze 42' / Bakambu 53', Kondogbia 85')

U: 6(3) - 12(8)
P: 53% - 47%
BK

Zanimlljiv prvi susret, Zvezda je bila bolja u prvom poluvremenu i to okrunila u 42. minuti, Gotze se izvukao na lijevu nogu i slabašnim udarcem savladao Fernandeza kojem je to prva i zadnja utakmica na vratima Istre. U nastavaku Istra kreće po preokret, te već u 53. izjednačuje preko Bakambua, da bi silan pritisak došao na naplatu tek 5 minuta prije kraja kada Kondogbia glavom nakon kornera preokreće na 1:2, što je i konačan rezultat

Istra 1961 - Crvena Zvezda 1:2 (Bakambu 20' / Rondon 26', 69')

U:
P:
BK

Istra je u uzvratu na svom terenu poražena, kao domaćin su kompromitirali svoj prolazak grupe, a Zvezda je slavljem ostala u igri za isti. Bolji je domaćin bio u prvom dijelu i to je naplatio u 20. minuti preko Bakambua. Gosti se vraćaju u 26. minuti, lijepim udarcem s ruba 16 Rondon postavlja 1:1. U tvrdom drugom dijelu bolje se snašla Zvezda, a u 69. došla do gola, Istra blokira jedan pokušaj ubačaja, no lopta se idealno namješta drugom Zvezdinom igraču koji ubacuje za nemilosrdnog Rondona koji glavom buši Asenja - 1:2. Istra je do kraja pokušala doći do boda kojim bi izbacila Zvezdu iz natjecanja, no drama u ovoj grupi se nastavlja

Buzic_10
Buzic_10
Pristupio: 29.08.2018.
Poruka: 442
30. prosinca 2018. u 19:12

Varaždin 2-2 Istra 1961 (Hazard 26', Hahn 75'/ Bakambu 6', 67')

30. prosinca 2018. u 19:13

Istra 1961 - Varaždin 2:2 (Bakambu 45'+, Sansone 69' / Guarin 60', Vardy 75')

U: 6(3) - 5(4)
P: 56% - 44%
ŽK: Ben Arfa (IST)

Nevjerovatna utakmica u kojoj su obje ekipe ostale bez plasmana u polufinale. I jedni i drugi trebali su pobjedu, igralo se opreznije no inače i nije bilo velikih šansi do zadnjeg napada prvpg dijela kada Sansone ubacuje a Bakambu zakucava glavon za 1:0. Varaždin teško stvara šanse, no u 60. minuti Asenjo ih daruje, nakon kornera mu lopta ispada iz ruku (?!), a Guarin zabija za 1:1. Uspijeva Istra opet doći u vodstvo 9 minuta poslije, Sansone nakon solo akcije matira Willya za 2:1. Da ovo nije Istrin potvrđuje situacija u 75. minuti kada se lopta čudno izodbijala Vardyu a ovaj je precizan za 2:2. Do kraja jurošanje na 3 boda s obje strane, no bezuspješno, pa je Zvezda na kraju neočekivano prošla dalje ovu tešku grupu

s.canic94
s.canic94
Pristupio: 02.09.2018.
Poruka: 182
01. siječnja 2019. u 18:53

Dinamo 2 - 3 Sloboda ( Benteke 81', Babacar 86' / Mertens 4', Mbappe 31', Džeko 90+' )

SLOBODA : DINAMO 1: 3 4(1)-17(8)

STRIJELCI: C RONALDO 23",48",ADAMA TRAORE 84"

polufinale 1. mec

Osijek 1 - 2 Crvena Zvezda (Cuadrado 11', Mandzukic 4', Matuidi 23')

U: 13(3) - 11(5)

P: 50% - 50%
K: BK

Sjajan mec.

polufinale 2. mec

Crvena Zvezda 4 - 2 Osijek (Manzukic 12' i 90+, Rondon 29' Mitrovic 86'/Douglas Costa 14' Aguero 40')

U: 14(9) - 13(6)
P: 52% - 48%
K: zk SCHMELZER (CZV), zk Pedro (Osijek)

Sjajan mec u kome u trileru Zvezda belezi zasluzenu pobedu i plasman u finale lige sampiona, drugo u istoriji. GG