moderatorima, adminima i....

StipeŠarlijaŠalalala
StipeŠarlijaŠalalala
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 407
21. rujna 2025. u 00:08

Neradnik je napisao/la:

Budala zd je napisao/la:

Krasni moderatori (s naglaskom na neradnika), deaktivira racune kad procita nesto sto mu se ne svidi?

Vidi cijeli citat


Ne sviđa mi se puno toga, a kamoli kad neko ne poštuje 100 molbi i upozorenja moderatora.

Zbog tebe i sličnih tebi je tema Zadra zaključana, ali ni to nije bilo dovoljno pa si mora zagađivat temu Premijer lige. Ali da problem je u meni, nije problem u budali.

Vidi cijeli citat


Zasto ne banaš jednostavno ljude koje pisu takve komentare nego ugasis temu zbog dva debila?

StipeŠarlijaŠalalala
StipeŠarlijaŠalalala
Željan dokazivanja
Pristupio: 27.03.2023.
Poruka: 407
21. rujna 2025. u 00:13

Na temi se pricalo o Danijelu Jusupu treneru Zadra ne vidin sta je sporno ko je pretjera u nenormalnoj mjeri moglo ga se jednostavno banirati...Cemu sluzi forum nego rasprava o klubu?Sto ne zatvorite temu Dinama ili Hajduka gdje se pise jos 10 puta gore stvari?

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.894
21. rujna 2025. u 02:26

zato jer se objasnilo već 100 puta. I zato jer će tako biti. I ne možeš to promijeniti 

05Ri
05Ri
Željan dokazivanja
Pristupio: 09.02.2025.
Poruka: 622
23. rujna 2025. u 20:32

Ima li dežurnih, imam pitanje za inbox

[uredio 05Ri - 23. rujna 2025. u 20:34]
Raul2000
Raul2000
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 27.06.2019.
Poruka: 20.891
25. rujna 2025. u 19:28
Samo jednu želju imam, moj živote ludi, da mi Jadran prvak bude, Poreč da poludi.
Neradnik
Neradnik
Moderator
Pristupio: 05.12.2020.
Poruka: 9.242
25. rujna 2025. u 20:16

Fafnir-1 je napisao/la:

Neradnik, čemu ban? može li ovdje objašnjenje?

Vidi cijeli citat


Tema je KK Zadar, a ne KK Cibona, vrlo jednostavno. Forum ima s razlogom 300 tema. 

Tema vam je bila pod ključem jer ste tamo pričali o svemu osim o košarci, a dan nakon otključavanja vraćate se starim navikama.

Dupli profili su zabranjeni tako da ti i za originalni i za ovaj profil ide deaktivacija.

karolpraženica
karolpraženica
Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.08.2024.
Poruka: 2.182
29. rujna 2025. u 11:27
U našem malom mistu, živi jedan kralj...
Bellygunner
Bellygunner
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 04.11.2020.
Poruka: 21.527
03. listopada 2025. u 12:54

Sviđa mi se novo ime hajdučke teme. Šta se mene tiče može ovako ostat dokle god ne postanemo ozbiljan klub

Shelbourne, Debrecen, Žilina, Dila, Gzira, Tobol, Ružomberok, Tirana. Naš je i postojimo
Papastatopulos
Papastatopulos
Željan dokazivanja
Pristupio: 29.05.2021.
Poruka: 541
12. listopada 2025. u 08:56

Zašto kažnjavate za svaku glupost? Di su uopće pravila?

Ne gledam RTL televiziju.
MakiST1950
MakiST1950
Mali dioničar
Pristupio: 31.05.2023.
Poruka: 6.777
14. listopada 2025. u 21:39
UPRAVA I NO ODLAZI // Ne volim bicikle i kružne tokove. // Fermajj Rokoo, dosta ste spasili, ne spašavajte više ništa!
  • Najnovije
  • Najčitanije