Komentari na tekst: Scoria: "Moramo pred golom biti krvoločniji"

Suđenje očajno... crveni prestrog, oprošten drugi žutu Neratljaku pa zažmireno na očito i namjerno igranje rukom Smoje...
Pristupio: 22.07.2010.
Poruka: 181
19. kolovoza 2012. u 11:59
Čekamo Elvise igru koje još nema, a niti rezultati nisu previše ohrabrujući. A ni raspored ti nije naklonjen u sljedećih pet kola (Dinamo, Hajduk i Slaven). Pozitivno je što Rijeka napada i u 90. minutama, ima snage, vidi se da Talijan radi dobar posao kao kondicijski.
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 1.077
19. kolovoza 2012. u 12:29
rijeka je vec sad pobigla pratiteljima 4-5 bodova, tako da vjerujem da ove godine, za razliku od prosle, nece ispast iz lige. iako scoria je to tako da triba bit oprezan.
Pristupio: 15.06.2010.
Poruka: 1.245
19. kolovoza 2012. u 12:52
Daj im Scoria krvava mesa pa će biti krvoločni.
Pristupio: 07.08.2011.
Poruka: 562
19. kolovoza 2012. u 14:48
da je bilo pravde jucer bi rijeka pobijedila smoje bi dobio drugi žuti i osijek bi imao 2 igrača manje a rijeka penal
Fi
Fi
Pristupio: 06.09.2011.
Poruka: 499
19. kolovoza 2012. u 15:02
dali bi crveni bio prestrog da je Brezovec ostao ozlijeđen, a s obzirom da je start sa dvije noge na stajnu se vrlo lako moglo dogoditi...kad se na euru za ovo da crveni onda je to normalno ali kod nas očito nije... kriterij za penale ne treba ni komentirati...
Pristupio: 27.12.2011.
Poruka: 412
19. kolovoza 2012. u 16:21
mogu mislit što bi bilo da ovakav očiti penal se ne sudi dinamu ili hajduku..pogotovo tovarima koji bi odmah počeli cvilit o istupu iz lige i slične pizdarije..gadi mi se više ovo hrvatsko suđenje
Delboy Trotter
Pristupio: 16.04.2012.
Poruka: 204
19. kolovoza 2012. u 21:20
Koji ste vi licemjeri.Serete kako vas je sudac pokrao,a zbog istog tog glupana od suca i njegove pogreske ste imali igraca vise od 24. minute i niste napravili nista.Da nije bilo tog iskljucenja i da niste ozlijedili Perosevica popili bi pet komada.Jos vam je Lisjak spasio i taj bod na kraju
da probam ovako dočarati,ispod istočne tribine je WC kao,to ti je u biti zid po kojem pišaš i ima 1 cijev iz koje ide voda da to pišalo iliti urin malo potjera,obzirom da zadnje 2 godine voda ne curi,mislim da je odgovor da, prodaja je neizbježna
Pristupio: 30.05.2012.