Komentari na tekst: Xavi u završnici probio Granadin bunker

12
Pristupio: 10.04.2012.
Poruka: 453
23. rujna 2012. u 00:06
"ali Tono je jeo jednom siguran". Autoru teksta...ispravi ovo!! Uglavnom teška tekma....Granda pokušala kopirat igru Spartaka ali uglavnom bezuspješno. Valdez je samo 2 puta morao reagirat i to iz daljine. Prekrasam gol Maestra..grande Xavi!!
Pristupio: 12.07.2012.
Poruka: 27
23. rujna 2012. u 00:16
Teška utakmica. Barcelona je baš ono stisla zadnjih 20 minuta. "Barcelonista", ne znam dal ti je promaknulo ako nisi gledao utakmicu, ali vaš toliko kritizirani Valdes je skinuo 2 čista zicera. Pogotovo ovaj drugi 8 min. prije kraja. Nema Inieste, kao da nema ideje. Messi pokušava solo prodorima ali tad se ukazao Xavi prekrasnim golom. Budite sretni sa 3 boda. Teško su stečena. Svaka čast obrani Granade.
Pristupio: 06.02.2011.
Poruka: 471
23. rujna 2012. u 00:24
Barcelonista je napisao/la:
Vidi cijeli citat

jesi ti gledao utakmicu? pa Granada je imala u 85. minuta čisti zicer za vodstvo, sam oči u oči sa Valdesom, sreća pa je on spasio.

Što se tiče utakmice, prvo poluvrijeme koma, totalno nepovezano, nabijanje bezveze, pola igrača izgubljeno na terenu. Drugo puno bolje, izrađeno 10 zicera ali onaj golman Granade je nevjerojatan, što čovjek brani. Najgori igrač na terenu definitivno Fabregas, taj lik se boji lopte i totalno je izgubljen na terenu, nije čak ni Messi danas bio na razini osim zadnjih 20 minuta, a uglavnom i cijela momčad tako. Ništa, pobjeda je najvažnija iako je bilo blizu ispuštanja bodova večeras.
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 120
23. rujna 2012. u 00:26
Koliko fali Iniesta barci to je nevjerovatno. Svaka čast messiju,ali iniesta je kada je zdrav najbolji igrać barce,to se najbolje vidi kada ga nema.
Poruka: 453
23. rujna 2012. u 00:30
Matthew_Raul je napisao/la:

Skinuo je jedan čisti zicer i jedan šut iz daljine...ja neznam zašto si mene napomenuo...pokaži mi bilo gdje da sam ja Valdeza IKADA kritizirao...to što ga drugi ljudi kritiziraju..njihov problem. Golman kao golman če uvijek imat negdje neki gaf u sezoni. Valdez je sve ove godine držao visoki standard branjenja i konzistentnost u formi i nikada nije bio ozljeđen...zašto bi ga kritizirao. Radi odličan posao..uzevši u obzir da igra ba Barcelonu gdje po sat vremena nema kaj za radit onda ovak mora spašavat tekmu....sjajan tehničar....dogodio mu se onaj gaf protiv Reala gdje je doslovno poklonio loptu Di Marii. po mome mišljenu jako dobar golman...dapače sigurno najbolji kojeg ja Barca ikad imala.
Poruka: 27
23. rujna 2012. u 00:39

Oprosti, nisam konkretno mislio na tebe već "navijače" Barcelone koji pogledaju tekmu sa Realom samo i zapamte mu onaj gaf, a ja ga pratim i stvarno sam primjetio da je toliko puta spašavao situacije kad kompletna momčad Barcelone krene u napad a on ostaje u situacijama 1 na 1.
cigani

podsjeti me malo, za koga ono ti navijaš?
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 128
23. rujna 2012. u 08:41
nitko nije primijetio veliku nervozu messija kod 0-0.... sasvim netipicno za njega, unosio se protivniku u lice, svadao sa villom i kako kaze komentator na sportklubu poprimilo mu je celo nekoliko boja. naravno da je takvo ponasanje ronaldo pokazao sutra bi bio u svim medijima prozvan bahatim i umisljenim. i jos nesto, kako je branio onaj tono!
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 5.503
23. rujna 2012. u 08:44
Mesi je imao bar pet stopostotnih prilika.Na startu utakmice veliki promašaj i onda ga je uhvatila nervoza.Inače golman Granade pravio je ćuda