Komentari na tekst: Ako je nogomet sport u kojem uvijek pobjeđuju Nijemci, rukomet je sport...

27. siječnja 2014. u 19:36
realmadridfc je napisao/la:
Na sljedećem svjetskom prvenstvu očekujemo Qatar barem u polufinalu.
Vidi cijeli citat

Treba iskoristiti domaći teren maksimalno, uz sudački poguranac Qatar bi mogao i do zlata
Pristupio: 31.08.2012.
Poruka: 1.137
27. siječnja 2014. u 19:41
Napad od 30sec je glupost. Zamislite kraj utakmice. Ovako jedna momcad moze dati 3gola u zadnoj min, a onako bi to bilo dosadno i predvidljivo. Takoder, kako bi izgledao napad od 30sec sa 8faulova i onaj bez. To je jurisicu u rangu platinijevih ideja
johnny008
johnny008
Pristupio: 07.06.2010.
Poruka: 1.212
27. siječnja 2014. u 19:42
ja nisam vidio to tragicno i katastrofalno oštećivanje hrvatske u polufinalu, ocito sam mutav ili ne znam sto, kad ne mogu okriviti suce za nase tragicne pogreske, sto u igri, sto na klupi.

kad smo bili domacini, smo za razliku od sad, bili jebeno pokradeni protiv francuza, cisto da razjasnimo...

a sto se tice promjena, tu sam apsolutno za, pogotovo ograniciti napade jer ovo nema smisla. sprdnja je od sporta kad ti suci mogu odlucivat kolko napad traje kak se njima prohtije u određenom trenutku. zuti karton također, nema svrhe, on sluzi ko neki surogat za kaznjavanje faula za iskljucenje ali kojeg ipak ne bi htio iskljucit jer ti je simpa igrac koji je to napravio? koji k..?

u kosarci i nogometu, u vecini slucajeva, suci samo omogucavaju igracima da pokazu ono sto znaju i sprecavaju ih da krse pravila igre, sto manje se isticuci na terenu...u rukometu naprotiv suci sami kroje pravila po kojima igraci trebaju igrati, ili sam barem takav dojam stekao...trebalo bi to ograniciti, njihovu pjesnicku slobodu u tumacenju pravila pa bi se onda smanjile ovakve "krađe"...ili bi mozda naš urođeni sam protiv svih gen proradio i opet bi nasli neku zavjeru?
Aquila non capit muscas...
johnny008
johnny008
27. siječnja 2014. u 19:44
sancho panza je napisao/la:

u kosarci traje 24 sekunde pa mi molim te objasni kako ipak uspiju imat infarktne zavrsnice sa i po 10 razlike u zadnjoj minuti?
27. siječnja 2014. u 19:54
Razlog je jasan. Sa bonusom, faul se moze pretvoriti u kos, a u rukometu mi vjerovatno izmislili mali i veliki faul pa bi opet suci odredivali sta je sta i nakon nekoliko manjih faulova na 9-10metara bi bio sedmerac
hanson
hanson
Pristupio: 03.08.2010.
Poruka: 1.491
27. siječnja 2014. u 19:57
johnny008 je napisao/la:

Tako kako u košarci ne možeš raditi beskonačne faulove i napad možeš ivesti u par sekundi a i vrijeme se štopa za razliku od rukometa
With sword in hand I now stand on my enemies landWith a northern heart I will fight until the day I die!
Pristupio: 29.05.2012.
Poruka: 124
27. siječnja 2014. u 20:01
Da,da glupost bi bio vremenski ograničeni napad,kako da ne!Evo jedan primjer sudačke vode na naš mlin,a to je naše polufinale EP 2008 protiv Francuza,na malo manje 3 od minute prije kraja naši imaju napad kod neriješenog rezultata.Naši napadaju ali nas Francuzi odmah nakon 10-15 sekundi fauliraju,i napravili su takvih faulova najmanje 7-8, u toku tog napada,tako da je taj naš napad potrajao više od 2 minute,na našu sreću Lacković je zabio zadnji i pobjednički gol za nas na utakmici!!Samo lud čovjek može reći da je dobro što u rukometu napad vremenski nije ograničen,jer suci nekad čak i nakon 20-ak sekundi dignu ruku za pasivan napad,a nekad puste da napad traje i više od 2 minute!! Ovako kad ni napad bio vremenski ograničen,mnogo toga bi se pormijenilo u rukometu,bilo bi pravednije i poštenije a i sami suci bi imali znatno manje mogućnosti za pokrasti!!
Hrvoje1990
Hrvoje1990
Pristupio: 26.10.2010.
Poruka: 1.203
27. siječnja 2014. u 20:04
Vidi onog šta mi statistiku utakmice prilaže ko dokaz da nismo oštećeni. Pa tako iskusni rade, na kraju se popegla statistika. Nece te ocito krast zadnjih 5 min, nego prvih 20 prvog poluvrimena kad smo realno igrali bez greške i tribali otic na 4-5 razlike.

A šta se tiče članka, vrhunski, čitaš i trnci te prolaze jer tocno pise ono sta ti i sam mislis i u potpunosti potpisujes. Bravo

Poruka: 124
27. siječnja 2014. u 20:06
Nisam nigdje rekao da su suci isključivo presudili naš poraz u petak,jesu blago navlačili za Dance ali mi smo sami sebe dobili na početku 2 pol.i to je 80% razlog našeg poraza!Košarka je nešto drugo,tek 5 faul u četvrtini znači slobodna bacanja,a prilikom šuta bonus ne vrijedi odmah su slobodna bacanja uključena,i u rukometu treba štopati vrijeme!
johnny008
johnny008
27. siječnja 2014. u 20:08

u pravu si, tek sam kasnije shvatio u cem je problem u biti :/ ali i u kosarci ti prakticki imas neogranicen napad jer se tebi nakon faula daje novi napad od 24 sek, tj. bilo je 24,  sad je 14s ako ti je ostalo manje od 14s...trebalo bi se malo poigrat s tim