Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Video: Bayernova nada trajala samo sedam minuta, Bavarci na kraju preokrenuli za pirovu pobjedu

1
Pristupio: 11.03.2012.
Poruka: 109
12. svibnja 2015. u 23:06
Bojim se, kao navijač Barcelone, da će im se ovo osvetiti. Ovo je bilo nesportski. Svaka čast Bayernu, ali nonšalancija i opuštenost igrača Barcelone (pogotovo veznih i obrambenih) je za svaku kritiku. Nakon drugog gola Neymara Barcelona je stala. Nadam se da ne misle da su osvojili la ligu pa da ovako nešto ponove protiv Atletica za nekoliko dana. I da su se čuvali za tu i za naredne teške utakmice, opet ih ne opravdava. Ugled kluba i navijači nisu zaslužili takav pristup. Možda zvučim previše kritičan, ali za mene je ovo bilo negledljivo.
[uredio niguevara - 12. svibnja 2015. u 23:07]
Pristupio: 03.01.2012.
Poruka: 1.563
12. svibnja 2015. u 23:10
igralo se koliko triba,nema tu nikakve panike....vodis 2-1 i znas da ti moraju dat jos 5 komada da bi ispa,naravno da ces igrat sa 45%snage ko i Messi koji nije pritrca sigurno vise od 6 km...znaju sta ih ceka(ako se zaigra ta liga uopce)u nedilju,rjesit prvenstvo i na konju su...Berlin ceka,nadamo se klasiku protiv Juvea
Poruka: 109
12. svibnja 2015. u 23:20
A nadam se samo da će zadržati oštrinu i nabrijanost za sljedeće odlučujuće utakmice. I ja priželjkujem Juventus jer je Real ove sezone pokazao da može s ovom Barcelonom.
Pristupio: 17.01.2014.
Poruka: 156
12. svibnja 2015. u 23:52
niguevara je napisao/la:
Vidi cijeli citat

da, može, ali s Modrićem u ekipi... postaje jasno koliko im fali taj naš malac...
Pristupio: 03.04.2013.
Poruka: 495
13. svibnja 2015. u 00:14
Greške su sastavni dio nogometa, da nema grešaka nebi bilo ni toliko golova, a Bayern je svoje greške u ove dvije utakmice skupo platio. Svih 5 Barcini golova su došli kao posljedica katastrofalnih greška Bayernove obrane, praktički su im poklonili prolaz, a s klasom kakvu Barcelona ima u napadu ne može se toliko griješiti i očekivati prolaz. Naravno da će Barcina trojka takve poklone spremno kazniti. Bayernova momčadska kvaliteta daje igračima lažnu sigurnost pa si često puta dopuštaju luksuz poigravanja i nonšalancije u obrani, protiv slabijih protivnika to i prolazi, jer napad može nadoknaditi propuste obrane, ali ne i protiv Barcelone. Barcelona je to brutalno kaznila. Uz sve to, Bayernu je falilo i ono malo sreće koja je uvijek potrebna svakome za konaćni uspijeh. Večeras su u prvome poluvremenu stvorili više prilika nego Barcelona u cijeloj prvoj utakmici koju je dobila 3:0, pa su svejedno izgubili i to poluvrijeme, a to je samo igračima stvaralo nove frustracije. Na kraju je završilo dosta predvidljivo, pobjeda domaćina, ali ne dovoljno da bi Barcin prolaz došao u pitanje.
Pristupio: 04.12.2012.
Poruka: 1.885
13. svibnja 2015. u 01:28
contagious17.3 je napisao/la:

A nego kako nego golovi padaju iz grešaka na koje te u 90 posto slučajeva natjera suparnička momčad.
13. svibnja 2015. u 01:30
Iskreno ni meni se ne sviđa opuštanje Barce nakon drugog gola.Oni su jednostavno znali da mogu Bayernu zabiti koliko žele i nakon ta 2 im više nije imalo smisla stiskat.Nimalo nisu stisili i tako su poklonili Bayernu pobjedu.Realno trebali su barem pobjediti.Jedino Messiju opravdavam šetanje jer je ovo sve on sam iznjeo najviše.Ipak čini mi se da je ovo dijelom i trenerov plan:Dosad je pokazao da obožava odmarat sve ključne igrače kad god može.
Poruka: 495
13. svibnja 2015. u 10:10
bmw M3 je napisao/la:

Pa u ovom slučaju samo je prvi Barcelonin gol, koji je probio led bio, bio iz greške isforsirane od strane Barcelone (kad su Bernatu oteli loptu), ostala 4 Barcina gola su ničim izazvani pokloni Bayernove obrane. Bayern je i od Porta izgubio prvu utakmicu isključivo greškama svoje obrane i poklonima koje je i Porto znao iskoristiti. I morali su znati da u polufinalu, tko god bio protivnik, takvu igru u obrani si više ne smiju dopustiti, pogotovo protiv ovakvog napada kakvog ima Barcelona. Pa ipak, ponovo su bili nedovoljno koncentrirani, preopušteni, nonšalantni, ne znam kako bi to sve nazvao i Barceloni poklonili prolaz.
13. svibnja 2015. u 11:34
Loše obrambene reakcije Bayerna, to je sigurno. Pogotovo drugi gol. Suarez ostao daleko od dvojice na širokom prostoru.
Pristupio: 24.04.2015.
Poruka: 49
13. svibnja 2015. u 13:27
Tekma kakvu sam i ocekivao! Bayern se trudio, pokušavao, napadao, zabio tri gola, ali ipak Messi (nisam navijac Barce ni Real Madrida) je s dva "carobna dodira" dva puta izbacio cijelu obranu Bayerna kao da se radi o nekim amaterima, a ne o vrhunskim profesinalcima! Kasnije se vidjelo da se Barcelona opustila, što je Bayern i iskoristio samo za preokret!
Iskreno, kad je Muller zabio treci gol nadao sam se da bi se tekma mogla malo zakomplicirati i biti vise uzbudljiva, al nista od toga!
Kad se "sve zbroji i oduzme" u dvije tekme Bayerna i Barce, moje misljenje je da je Barcelona zasluženo prošla u finala!