Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Bencun ušao s klupe i s dva pogotka donio Hajduku preokret i vodeće mjesto na ljestvici

Pristupio: 22.03.2013.
Poruka: 588
20. listopada 2013. u 21:46
bravo za hajduk! tako se igra za svoj klub!

zagorac je napisao/la:
moram priznat odlično 2. poluvrijeme, ali da pitam one koji su jučer imali zamjerku na nadoknadu u splitu (bez neke zle najmere da provociram): jel stvarno ovdje bilo razloga za čak 5 minuta ako je jučer tamo za onu ležačinu bilo 6 i kako to da se nije igralo niti tih 5 onda nego 15 sekundi kraće s tim da se zbog slavlja gola trebalo igrati još barem minuta jer tako ne kažem ja nego pravila?
Vidi cijeli citat

sta si ti sada s tim htio dokazat,da se igra dok Hajduk ne postigne gol ? I da je pokazano 3 minute kolko bi i bilo logicno za drugo poluvrijeme gol je postignut u 2 minuti nadoknade a ne recimo u 96 ili sta ja znam...mogao je Dragovoljac otic na 2-0 da je Sivonjic zabio onu sansu 1 na 1 al sve u svemu potpuno zasluzena pobjeda,idemo sad vidit dokle ce nam dati da budemo prvi ispred Dinama i njegovih filijali

maxi je napisao/la:

i ja kazem da nije bilo 5 minuta, previse je to, nikakve vece stanke nije bilo, utakmica kao i svaka

al da se razumijemo nisam ni vidio nikakvo navlacenje za hajduk kao jucer za dinamo

Treba biti iskren i priznati da je 5 minuta nadoknade previše i da je sudac odsudio kraj 15 sekundi prije kraja nadoknade. Utakmica je bila izuzetno visokog tempa pogotovo u drugom poluvremenu i osim ozljede bukve nije bilo drugog prekida i odugovlačenja sa bilo čije strane, tako da nije bilo raloga za više od 3 minute nadoknade. Ali suđenje je bilo vrlo korektno i hajduk je zasluženo dobio. Nadam se da neće sad sve uprskati iduće kolo protiv dinama 2 pred mislim sigurno 15000 ljudi
With sword in hand I now stand on my enemies landWith a northern heart I will fight until the day I die!
Cantera
Cantera
Pristupio: 25.09.2010.
Poruka: 1.065
20. listopada 2013. u 22:09

Prijatelju nezlonamjerni, donas je nadoknada od 3 minute najnormalnija stvar u nogometu jer se uzima kao default dodati po 30 sekundi na svaku zamjenu. Znači imati 3 minute nadoknad u utakmici sa 6 izmjena je normalno. I da si imao 1 ili 2 ozljede to ti je već 4 ili 5 minuta. Je li danas trebalo 5!? Vjerojatno ne. Ali gol je pau unutar najnormalnijih 3 minute nadoknade za 6 izmjena (čak i ako izbaciš Jozinovića, to je opet 3 minute jer sudac neće staviti 2 i pol minuta nadoknade) i opet je gol postignut bez ikakvog navlačenja za bilo koga, što nije slučaj sa 7 minuta nadoknade jučer u Parku mladeži.

Nemojte početi praviti žrtve od sebe, posebno tamo gdje nemate materijala. Dinamo je jača momčad od Hajduka, neka se igrački poslože i krenu igrati nogomet koji se očekuje od igrača koji su plaćeno koliko su plaćeni i nikakav gol u sudačkoj nadoknadi neće Hajduku donijeti prvenstvo.

20. listopada 2013. u 23:24
Kakva su ovo sranja?? 5 izmjena je bilo, to već samo daje minimalno 2 minute nadoknade, a dva puta su igrači dragovoljca ležali ko pokošeni i bili iznošeni na nosilima i jednom bukva, to je još dvi minute, proslava prvog pogotka još pola minute, taman 4 ipo, koliko se i igralo! + Nedosuđen penal na Vršajeviću.
Ali to ništa uopće nije bitno, dobili smo i pokazali pobjednički mentalitet, ajmo sad čuvat ovo prvo mjesto!
Hajduku ekber!
MalterEgo
MalterEgo
Željan dokazivanja
Pristupio: 14.07.2013.
Poruka: 556
Strašna utakmica! Hajduk prvo poluvrime ima kontrolu, al totalno bezidejan! Drugi dio totalna suprotnost. Momci su pokazali želju, a to se i vidi po proslavi drugog gola! Što se tiče nadoknade, nadoknada od 5 minuta je u potpunosti opravdana, tri izmjene su bile sa svake strane. Dva igrača dragovoljca su ležala sigurno svaki oko minutu na travi i dobili su porciju uvreda naravno :) a i onaj mlatimudan bukva se izvalio bar minutu pa smo i njega počastili! Sve u svemu odlična utakmica puna trke i borbe. I navijanja naravno! Lijep ugođaj u svakom slucaju! HŽV
Manistra usuvo i marihuana, piva, vino i drugi alkohol!
Pristupio: 14.10.2013.