Torcida kao krava koja daje mlijeko pa se posere u vrč. Hajduk bi pobijedio da nije bilo proklete bakljade.
Samo vjera, nada i ljubav, a najveća od njih je ljubav. Merčep, Praljak, Prlić, Petković, Ćorić, Pušić, Stojić - velikani hrvatskog naroda
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 08.06.2010.
Poruka: 27.876
11. rujna 2010. u 21:00
Dobra utakmica, bravo oboje. I koliko je prekrsaja bilo na kraju? Nisam vidia taj podatak.

11. rujna 2010. u 21:02
Sad ce pocet natezanja idiota. Gotovo je, 1-1 je najposteniji rezultat, a obe ekipe su mogle pobjedit. Amen i bok.
Pristupio: 21.05.2010.
Poruka: 717
11. rujna 2010. u 21:03
Obja kluba su pokazali formu za europu.... postena utakmica(sudac neutralan) ali sitni dojam da je Dinamo vise sansi imao dok je Hajduk u prvom djelu drugog poluvremena
Pristupio: 04.08.2010.
Poruka: 86
da objasnim nesto, veliki sam hajdukovac i uvik se nerviran za hajduka. ali od danas nisan vise torcidas. jeben in mater torcidi i poklepovicu. dinamo je bio zrel za drugi gol kad je ona stoka napravila bakljadu i zajebala momcad. stoka jedna divlja i nepismena. a poklepovic moze samo crtat po tabli ko ivic, nezna vodit momcad,ne vidi nista. pederu stari senilni igraci se minjaju oko 60. minute kad im padne snaga,a on je napravi samo dvi zamjene i to u 89.minuti. zato je dinamo i bio bolji zadnjih 20 minuta. jos jednom poklepovicu i torcida , stoko jedna...