Komentari na tekst: "Bio sam uvjeren da ćemo zabiti"

Pristupio: 26.03.2010.
Poruka: 389
05. studenog 2010. u 08:38
sad vidimo kolko bi značilo da smo ih i u zg dobili. svaka čast za drugo poluvrijeme. tako se igra
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 289
05. studenog 2010. u 08:57
A tek ta fenomenalna Perišićeva frizura, čim sam ga vidio znao sam da Dinamo dobiva tu tekmu....
Pristupio: 17.08.2010.
Poruka: 373
05. studenog 2010. u 09:05
Prvo poluvrijeme katastrofalno, ali drugo, drugo... Stvarno nemam pojma što je ovaj rekao u svlačionici. To drugo poluvrijeme daje mi razlog za zadovoljstvo. Bravo dinamo! Dodatne pohvale idu za drugi gol glavom. Ako su stvarno to vježbali na treninzima onda napokon možda nešto i bude od dinama iz prekida. Kelava maestralan.
Mihalj
Mihalj
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 13.286
05. studenog 2010. u 10:06
bit će gadno do kraja za prolaz al možemo mi to.

Vidi cijeli citat

Bišćan je fizički sada 100% spreman... unazad godinu ipo dvije moram priznat, on je bio daleko najveca rupa u dinamovoj obrani samo radi fizicke nepripremljenosti... a sada kad je spreman, dolazi do izrazaja njegova kvaliteta... pa nije uzalud igrao u Liverpoolu :/
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 107
05. studenog 2010. u 11:16
ako dinamo izgubi u villarealu mora dobiti paoka sa boljim rezultatom od 1:0 što znači da ni 2:1 neće biti dovoljno. Naravno ako PAOK dobije brugge. bit će jako teško do kraja. stoga treba probat izvući bod u španjolskoj kako bi bilo kakva pobjeda donijela pročjeće protiv paoka...ž
Pristupio: 31.07.2009.
Poruka: 136
05. studenog 2010. u 11:55
dinamo uzima i prvenstvo i kup i proljeće u europi! sad ili nikad!
Pristupio: 25.10.2010.
Poruka: 82
05. studenog 2010. u 12:09
Nisam gleda al sam cuja da je dinamo igra ocajno, opet bez tomecaka, moralesa, ademija..ali, pamti se samo rezultat...ocito da je vahin dinamo baziran na obrani, jer je primija samo 4 gola odkad je vaha trener, sta je dobro..ali , pobjeda sa jednim pogotkom razlike protiv paoka , najvjerovatnije nece bit dovoljna, nazalost...
Pristupio: 29.06.2010.
Poruka: 163
05. studenog 2010. u 12:31
Neznam tko kovori veće gluposti.Vaha il Vučevič, ok , vjerovatno Vučević al ni ovaj biser mi nije jasan. Znali smo da ćemo zabit haha, pa u prvom poluvremenu se nisu približili golu Bruggea, koji Nostradamus ovaj Vaha a o kolegi mu ne želim ni pisati jer to smatram nepotrebnim..prvih 10 minuta utakmice je sve reklo samo za sebe...i to u sred Splita......o bože
Pristupio: 09.05.2009.
Poruka: 3.805
05. studenog 2010. u 13:05
daj Vahide skuhaj nešto Španjolcima početkom prosinca...