Komentari na tekst: Čačić: "Nadao sam se da će momčad drugačije reagirati"

Poruka: 8.544
19. srpnja 2012. u 00:24
Čačiću, hvala i doviđenja.
19. srpnja 2012. u 00:28
KAKVA OČEKIVANJA!? Kukavice!!! Niste ih napali do 60ih minuta! Budi bahat, reci 'mi smo Dinamo', bilo što... ako već ne znaš o taktici bar budi Ćiro i nabrij ekipu. Nemoj prodavati floskule, ne ide ti ni na presici ni na terenu. Gdje je Osvaldo... :'(
19. srpnja 2012. u 00:29
Spamam, ali već dugo nisam bio ovako bijesan.
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 155
19. srpnja 2012. u 00:38
nije to trener za ekipu koja igra Europu...on treba vodit nekog iz sredine Hnl-a..
19. srpnja 2012. u 01:01
nemogu vjerovat da se tako cacic diletantski ponio....da on ili netko nije otisao tekmu ludogoreca pogledat...bilo sta
Pristupio: 05.06.2012.
Poruka: 3
19. srpnja 2012. u 02:46
kao navijač Dinama bio sam strašno bijesan nakon tekme, ali ne treba suditi po prvoj utakmici, siguran sam da ćemo u drugoj utakmici biti puno puno bolji
Pristupio: 15.06.2010.
Poruka: 1.245
19. srpnja 2012. u 07:02
Nije Špaco bio lud kad je govorio o Čačiću.
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 459
19. srpnja 2012. u 07:33
Nije mi jasno da prvo poluvrijeme Ludogorec ih zbije na njihovu polovicu, a dinamo ne napravi niti jednu kontru.
Da je tu bio Rukavina vjerujem da bi bilo kontri, pa bi bugari igrali pažljivije.
Vidi se da je dinamo bolji, ali bez truda i trke ne može se nikoga pobijediti.
Vjerujem da će ih dinamo nakantati u Zagrebu ako samo malo stisne.
Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
19. srpnja 2012. u 09:21
a i ti si neki 'trener'. jebate, ovi bugari su nam mogli komotno zabiti 3-4 komada...samo su nas sreća, njihovo neiskustvo i vida/kelava spasili.
o rukavini ne bih previše...to je slućajni gol...on sljedećih 15 tekmi neće zabiti gola, a pri tome će fulati barem 5-6 'mrtvih' zicera.
[uredio pleniglacial - 19. srpnja 2012. u 09:22]