Komentari na tekst: Čačić: "Ući ćemo u Ligu prvaka bez poraza"

Potencijal za velika djela
Pristupio: 23.07.2009.
Poruka: 2.785
22. kolovoza 2012. u 23:34
Čačiću, liga prvaka nije HNL i to protivnici koje bi Dinamo po rejtingu trebao "jesti" zorno prikazuju. Dok prema naprijed to još izgleda dobro (više zbog individualne klase pojedinaca nego zbog uvježbanih akcija) problem predstavlja sporost dva centralna braniča što smo zorno vidili večeras. Naime, negdje oko 30-te minute trener gostiju je primjetio "avio-pistu" između Dinamovog zadnjeg veznog (Ademi) i ove dvojice te se tu počeo spuštati Tavares gdje bi neometano primio loptu te je proslijedio obično na krilo, a u drugom poluvremenu i naprijed na utrčavajuće napadače i veznjake. Ne razumim zašto Čačić nije prije zalijepio nekog od defanzivnih igrača na ovoga igrača (učinio je to tek u zadnjih 10 min.kada je ušao Vrsaljko, a Vida otišao u vezni red te se posvetio Tavaresu). Uglavnom sve u svemu solidna pobjeda, očekujem da će Dinamo u Mariboru zabiti barem jedan i da će Čačić nastaviti niz nepobjedivosti.
nido
nido
Mali dioničar
Pristupio: 19.05.2010.
Poruka: 8.600
22. kolovoza 2012. u 23:46
Samo ako nas ne napusti sreca koja nas, moramo priznati, prati od pocetka!!!
***Gianni Infantino, najpoznatija talijansko-švicarska verzija loto-djevojke - Saša Ibrulj----///Svanut ce taj dan...-///-***Cenosillicaphobia: Strah od prazne krigle piva ---"Mamicu pronevjeritelju, odlazi iz svetinje!!!"---
23. kolovoza 2012. u 09:24
ha, obično kad vidim ovakvu izjavu, ispadne da takvi s tim ambicijama dobiju baš u zadnjoj tekmi i to u zadnjoj minuti gol za poraz. a bilo bi lijepo 1:0 za Maribor u 90 da nam ne bude opet silovanje na tv programu, a s financ. stajališta možda bolje da prođu jer ću opet zaraditi na 6+ milju kuna
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 5.503
23. kolovoza 2012. u 10:15