Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Cedevita povela 1:0 u finalnoj seriji za naslov prvaka države

03. lipnja 2014. u 22:36
Koncept one man banda u košarci je otprilike kao i mjere hrvatske vlade za izlazak iz krize. Kratkoročno može dati čak i vrlo dobre rezultate, ali je dugoročno neodrživ. Jasno je da je Šarić izdušio i da više ne može igrati 40 minuta sam, a sad se još i dodatno potrošio u trećoj četvrtini. Vrlo bi me iznenadilo da javno poduzeće dobije neku utakmicu u ovoj seriji... Ceeeedevita!
Pristupio: 25.04.2012.
Poruka: 27
03. lipnja 2014. u 22:52

Svaka čast Cedeviti na odličnoj utakmici, izuzev treće četvrtine gdje je Cedevitino očito opuštanje Cibona(Šarić) skoro iskoristila i preokrenula utakmicu u svoju korist..ipak je presudila duža klupa i kvaliteta Cedevite..Jedina dobra stvar za Cibonu u ovoj tekmi je mali Arapovic koji pokazuje da bi vec u iducoj sezoni mogao biti vaznija karika..A naslov mislim da je ipak zasluzila Cedevita da zaokruzi ovu dobru sezonu i napokon podigne taj naslov :)

mala truba
mala truba
Pristupio: 24.02.2012.
Poruka: 1.629
03. lipnja 2014. u 23:19
previse otvorenih suteva je Cibona promasila u 1. poluvremenu. da je uslo par trica bilo bi zanimljivije...nakon 3. su pukli sa snagom.
Pristupio: 13.11.2012.
Poruka: 95
04. lipnja 2014. u 02:36
treba davati priliku arapoviću, kakav pas iza leđa je dao kuridži ali je ovaj promašio.
Pristupio: 08.08.2011.
Poruka: 1.006
04. lipnja 2014. u 05:40
Na kraju su uspjeli izvuc pobjedu ali nije mi jasan onakav pad u trecoj cetvrtini?! Onakvo forsiranje bez glave i repa u trenucima kad su trebali lagano privest utakmicu kraju se ne bi smjelo događat takvoj ekipi, pogotovo sa tak iskusnim trenerom na klupi!
Pristupio: 27.08.2011.