Komentari na tekst: Četiri komada u Čechovoj mreži

Potencijal za velika djela
Pristupio: 14.03.2010.
Poruka: 3.319
09. veljače 2011. u 19:45
Jelavić nije igrao zadnja 3-4 mjeseca.. Lakić u to vrijeme jedan od najboljih strijelaca Bundeslige.. i glavno da se za njega ne može pronaći 10ak minuta u jednoj prijateljskoj utakmici.. "bravo" Slavene!
Pobjede su porazi kad se obraz pogazi!
Tonco
Tonco
Pristupio: 26.08.2010.
Poruka: 1.743
niko je majstor, a danas su svi odigrali vrlo dobro, ali stvarno ako bilo tko pogleda zadnje 4-5 utakmice hrvatske i vidi niku ce pomlislit da je to neki novi maradona,pele, messi
Pristupio: 21.05.2010.
Poruka: 717
09. veljače 2011. u 19:46
fantasticno drugo poluvrijeme....Niko,bez rijeci za prvih 11 u svakom najboljem svjetskom klubu(osim kod harria izgleda)
bbbroman
bbbroman
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.08.2009.
Poruka: 511
trebalo bi i Kelavu već lagano pripremat u A vrsti....onaj prvi gol se mogao obranit
▒▓█ D █ I █ N █ A █ M █ O █▓
Pristupio: 29.01.2011.
Poruka: 439
09. veljače 2011. u 19:49
bbbroman je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Apsolutno se slažem, treba Kelavu zvati u repku, on je velik potencijal, Runje je dosta nesiguran, skoro si je zabio autogol kod onog ispucavanja!
Pristupio: 26.11.2010.
Poruka: 774
09. veljače 2011. u 19:50
definitivno me je iznenadio kalinić puno je napredova. ovo nije sjena onog igrača iz hajduka. ajde neka možda bude nešto od njega
Rogue Trip je napisao/la:
Steta sto nismo vidjeli famozni Kaiserov super-duo u akciji zajedno.
Trebao je Lakić ući umjesto Kaleta a ne Jelavić.
Vidim da hvalite Kranjcara.Po meni odigrao je ispod standarda na koji nas je navikao u posljednje vrijeme,neprimjetan vecinu utakmice,tek se na kraju opustio uz nekoliko malonogometnih poteza.Steta sto nije oprobao sut s 25-30m.
Nisam neki fan Luke Modrica,vidi koliko nam on znaci.On nas cini boljim za klasu,cini nas dominatnijim,pogotovo nad protivnicima kao sto su Cesi.
Cech odvalio,kad je vec dosao do centra mogao je i dalje u dribling pa dokle ide ide.
Kad vec Lakic nije debitirao,onda je bilo lijepo vidit Šimu Ćelu po prvi put u hrvatskom dresu.

Sve u svemu solidna izvedba i nasih i Ceha,na kraju krajeva palo je 6 golova.
kranjcar i kad je "neprimjetan"kako kazes ti je za klasu bolji igrac od svih na terenu