Komentari na tekst: Cibalijin spas u zadnji čas

1
Pristupio: 19.10.2009.
Poruka: 18
30. studenog 2011. u 16:36
neeeee,šteta za vinogradar.dobri su ove sezone,pogotovo u zadnjih nekoliko tekmi.jel zna ko jesu li igrali bucković i povrženić za vinogradar?
ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.01.2010.
Poruka: 2.008
30. studenog 2011. u 17:12
Ova Cibalia ima obraz debeo kao đon vojničkih čizama, nije pošteno da su se izvukli na takav način.
Pristupio: 06.10.2010.
Poruka: 210
30. studenog 2011. u 17:41
Zašto ne bi bilo pošteno? Kako god glupo zvučalo nogomet se igra 90 minuta, u ovom slučaju 180 minuta jer su bila 2 susreta. Očito je da nisi bio na prvoj utakmici u Vinkovcima gdje je Vinogradar zabio gol iz jedine prave šanse, i tu šansu su dobili na poklon nakon pogreške Cibalijinog igrača. Tu utakmicu su trebali izgubit jedno 3-4 razlike pošto je Cibalia imala 2 okvira gola i još par mrtvaca.

Pfff nije pošteno, zabit gol u 88. minuti nije pošteno, koji si ti jazavac. Sjeti se kupa 1999., jel to bilo pošteno ? A ? Šta jel Cibalia i tamo imala obraz debeo poput vojničkih čizama? Vrati su u rupčagu iz koje si provirio.
Pristupio: 11.07.2011.
Poruka: 280
30. studenog 2011. u 17:49
ALGHAZANTH je napisao/la:
Vidi cijeli citat

kakav način? elaboriraj i argumentiraj te teške riječi?!
Pristupio: 01.05.2010.
Poruka: 67
Ne razumijem zašto vi novinari toliko često koristite riječ "sramota"!!! Zar je sramota izgubiti u poštenoj i fer borbi. Zar je sramota za prvoligaša ako ga pobjedi drugoligaš?
Pristupio: 24.11.2011.
Poruka: 32
30. studenog 2011. u 18:18
A baš mi je žao Vinogradara :( bilo bi ih fora vidjet u polufinalu, a tko zna možda i dalje.
Pristupio: 25.08.2011.
Poruka: 25
30. studenog 2011. u 18:22

Konju jedan, nije posteno sto ti zivis... za nas taj kup znaci puno vise nego za bilo koga u ovoj ligi, od one proklete 99...