Mali dioničar
Pristupio: 06.08.2011.
Poruka: 9.828
07. travnja 2012. u 00:35
valjda zbog ovog nije bilo TV prijenosa: U tom nizu, Vukovi su poentirali i iz napada uoči kojeg su se Vujčić i Subotić glasno pobunili protiv sudačke odluke o napadu za Cibonu poslije borbe za loptu koja je otišla izvan terena, nakon čega je Repešina momčad prekinula razdoblje od nepune tri minute bez ubačaja i otišla na 71:62.
Pristupio: 27.02.2010.
Poruka: 11.159
07. travnja 2012. u 00:37
pikepiletina je napisao/la:
Vidi cijeli citat

a možda i zbog par pogrešaka u nizu u drugoj četvrtini na štetu Cibone... tko bi znao... svašta je moguće
vlacng
vlacng
Pristupio: 04.03.2010.
Poruka: 3.580
07. travnja 2012. u 00:39
Sigurno je ta odluka rijesila utakmicu,pih!
Za koga se jarca ja ovdje zivciram!!!
Pristupio: 07.10.2010.
Poruka: 403
07. travnja 2012. u 01:21
Očito je da je u neke ljude ugrađen stroj za seruckanje po sucima ili kome god trećem kao obrambeni mehanizam kojim se lakše podnosi poraz vlastite momčadi.
Pristupio: 02.04.2012.
Poruka: 285
07. travnja 2012. u 03:33
heja, heja Cibosi!!
07. travnja 2012. u 12:18
oprostite ako sam koga uvrijedio, ali mislim da je sramota da samo 2.000 gledatelja ima mogućnost vidjeti derbi kola. još ako tome dodamo činjenicu da je sudac Hordov stvari postaju još tragičnije. volio bih čuti komentar nekoga ko je bio na utakmici, pa izvolite. osobno mi se ne sviđa ta nevjerojatna koincidencija da od zadnja 4 prvenstva, u 3 se dogodini da u zadnjem kolu igraju Cibona - Zagreb. radi toga je Split prije par godina i ispao iz regionalne lige, pa se opravdano bojim da bi se to ovom identičnom malverzacijom moglo i ponoviti. nemojte mi samo podržavati Radića i hrvatske suce, jer svi dobro znamo koliko je utakmica namješteno u ligi za prvaka.
07. travnja 2012. u 12:42

ja sam bio na utakmici i rekao sam ti gore svoje... da se razumijemo, suđenje nije bilo dobro, ali nije bilo ni loše niti se može reći da je netko zakinut...
a kaj se tiče zadnjeg kola... odi pogledaj kad će utakmicu zadnjeg kola odigrati Cibona i zagreb pa onda komentiraj...
07. travnja 2012. u 16:33
WTF! zašto Cibona i Zageb igraju 2 tjedna prije svih drugih utakmicu zadnjeg kola?! toliko o regularnosti.