Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: VIDEO: Dinamo majstorijom Pjace do minimalne pobjede u Gradskom vrtu

12
Captain Tsubasa
Potencijal za velika djela
Pristupio: 12.07.2013.
Poruka: 3.314
13. prosinca 2015. u 16:56
Nije bila granica regularnosti, nego je bilo neregularno... volio bih vidjeti što bi se igralo da je Škorić zabio onaj zicer... fuj
川ドラバ上の都市は、前方、我々の白と青を迎えます。フルオシエク胚芽がポイントで先に我々の仲間の、と呼ばれる!
Pristupio: 27.11.2014.
Poruka: 660
13. prosinca 2015. u 17:04
koliko sam vidio igrači su na terenu bolje vidjeli jer su golmani branili dakle vidjeli su loptu. no opet ne mogu tvrditi da je to bilo ok za igrati do kraja. ali da se prekinulo i nastavilo pri ovom rezultatu kakva i jesu pravila mislim, nitko ne bi zamjerio sucu.
13. prosinca 2015. u 18:48
ne može se uspoređivat vidljivost na TV-u i na samom terenu. to nema veze jedno s drugim i razlikuju se ko nebo i zemlja. e sad, da li se vidjelo s centra do gola. ja mislim da jest, a ove izjave jasno da su takve. da je rezultat bio obrnut, mamić bi srao da se nije trebalo igrati, a zekić bi govorio da nije u njegovoj ingerenciji odlučivat kada se igra, kada ne
vjesu
vjesu
Pristupio: 09.04.2015.
Poruka: 1.630
13. prosinca 2015. u 19:10
Kod nas se svaka prilika koristi da se pricaju gluposti o neregularnost, posebno kad Dinamo igra. Ali u ovom slucaju govoriti da su uvjeti odgovarali Dinamu je nepromisljeno. Dinamo je najkvalitetnija momcad u HNLu...znaci da je za njih najbolje da su uvjeti "nogometni". A sto je sudac mislio kad je uopce poceo tu utakmicu to samo Bog zna. Nikome ne bi skodilo da se sutra odigralo.
13. prosinca 2015. u 19:21
Zekić: " Ja ništa nisam vidio, samo sam čuo da moj vratar kaže da ne vidi dalje od 30 metara ništa, da je bio penal za nas, po inerciji sam radio zamjene, kome ovo treba, ovo nema smisla, čudimo se što nema ljudi na stadionu, pa neće ih ni biti, ja ovo nisam doživio u svojoj karijeri nikada."

Mikulić:"Očito je samo sudac vidio teren mi nismo ništa vidjeli, Šarić mi kaže Pera je imao jedan na jedan šansu ja ga pitam jel se šališ, nisam ništa vidio."
Pristupio: 25.05.2011.
Poruka: 6.704
13. prosinca 2015. u 22:08
Drugo poluvrijeme je u potpunosti neregularno, to bi se moglo reći i da je Osijek pobijedio. Ne znam samo zašto opet imate potrebe braniti prćiju kad se nju ne napada direktno. Ako je utakmica neregularna, čemu bježanje od istine? Pobjeda je čista, u ovakvim uvjetima. Uostalom, Osijeku bi više odgovaralo da se utakmica prekinula, pa ne vidim odakle je izvučena tvrdnja da su uvjeti više odgovarali Dinamu. Poanta je u tome što bi bilo kad bi bilo, a to ne možemo znati, pa možemo tek nagađati jel bi bilo drukčije da je Osijek vodio. A tko je odgovoran za odigravanje? Sudac. A tko suce postavlja? Eee to je već pitanje za malo veće mozgove...
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 775
13. prosinca 2015. u 23:23
Opet Zdravkec iz Remetinca dirigira sa svime!
Poruka: 775
13. prosinca 2015. u 23:30
Igralo se i u Zaprešiću po magli i nitko se nije žalio.Zašto se svaka odluka sudaca i delegata odmah pripisuje na stranu Dinama.Magla je bila i jednima i drugima i da je Osijek zabio gol nitko se ne bi žalio.Ovako svi dežurni teoretičari imaju materijala za dubokoumne analize!
Veni vidi vici
Pristupio: 22.10.2015.
Poruka: 2.160
14. prosinca 2015. u 01:37
ovo je sramota da se tvrdoglavo inzistiralo na igranju kad nije bilo za to uvjeta. u Portugalu su predveče igrali Nacional i Porto i utakmica je prekinuta zbog magle u 85.minuti i sudac nije inzistirao da se tih nekoliko minuta odigra kako bi se utakmica završila, ne. odlučeno je da se tih nekoliko minuta odigra sutradan, u ponedjeljak u 13:30h. to što se u Osijeku inzistiralo na igri čitavog poluvremena u neregularnim uvjetima je jadno gledajući i s nogometne strane i iz kuta publike na stadionu koja je došla gledati nogomet, a vidjela nije ništa. jadno