Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: VIDEO: Dinamo do visoke pobjede u derbiju i povećanja prednosti na vrhu ljestvice

21. veljače 2016. u 19:15
pa svi se bore za titulu, cak i Hajduc, za titulu kluba koji najviše pljuje po sucima
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 23.941
21. veljače 2016. u 19:23
više nego zasluženo, tri gola razlike pravi pokazatelj dominacije i volje za pobjedom, individualne kvalitete. Ja sam Euro-nostalgičar i ja pitam: Gdje je ostala ona Rijeka koja je izbacila Njemce iz Eurolige?
[uredio narada108 - 21. veljače 2016. u 19:25]
Pristupio: 25.05.2011.
Poruka: 6.704
21. veljače 2016. u 19:32
Ovaj put nemam primjedbe na Dinamovu pobjedu, suđenje za divno čudo korektno i Vučemilović je imao kontrolu nad utakmicom. Možemo cjepidlačiti sa jednim previdom, nepostojeće zaleđe svirano Rijeci i ruka u sličnom položaju kao jučer (koja nije svirana), danas bila svirana Rijeci, ali to su sitnice koje nikako nisu utjecale direktno na rezultat. Još kad pokloniš treći gol na kraju nemaš se pravo žaliti. Zaslužena pobjeda Dinama bez sudačkih repova. Nažalost premalo puta se to moglo napisati ove sezone, ali to je za neku drugu raspravu.
[uredio el_pistolero - 21. veljače 2016. u 19:34]
vjesu
vjesu
Pristupio: 09.04.2015.
Poruka: 1.632
21. veljače 2016. u 20:00
Upravo dosao sa utakmice i moram reci da je pobjeda potpuno zasluzena a Rijeka je totalno razocarala. Dinamo je odigrao dobro drugo poluvrijeme iako je vukla individualna kvaliteta zamjena a ne neka momcadska igra Dinama. Rijeka bezidejna i igrala pravi talijanski cattenacio te dosla samo cuvati 0:0. Na Kekovom mjestu bi nakon ove tekme dobro razmislio s kojim igracima moze uci u sljedecu sezone boreci se za prvaka. Ovaj roster je ipak slabiji od Dinamovog. A Mamic se mora upitati kakvu ekipu je on to postavio na pocetku tekme da vec nakon 60 minuta nema vise pravo na izmjenu te mali Coric mora s jednom rukom odigrati do kraja. Vezni red je bio uzasno lose postavljen u prvom poluvremenu. Sve u svemu srednja utakmica jer Rijeka u bit nije sudjelovala na pravi nacin.
[uredio vjesu - 21. veljače 2016. u 20:02]
Pristupio: 14.08.2014.
Poruka: 1.062
21. veljače 2016. u 20:04
Bravo Dinamo, zaslužena pobjeda. Rijeka nije bila bez šanse, ali nisu u te šanse usšli koncentrirano i previše su srljali. Ćorić i Pjaca su ekstra kvaliteta, njihovim ulaskom je Dinamo počeo bolje igrati. Kod Rijeke je jedino Tomasov nešto pokušavao, Močinić i Brezovec nevidljivi, Gavranović odsjećen.
radigosa
radigosa
Željan dokazivanja
Pristupio: 19.07.2011.
Poruka: 915
21. veljače 2016. u 20:21
Prvi gol Soudania postignut iz čistog zaleđa.
21. veljače 2016. u 20:36
samo potvrda da je ''rijeka kandidat za naslov prvaka'' jedan od lošijih viceva koje sam čuo u životu
ide, napada, ne boji se poraza, peče se prasac za nk vatrogasac!