Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Dinamo prokockao 2:0, Zadar kroz dramatičnu završnicu i produžetak u četvrtfinale kupa!

123
...
567
Pristupio: 27.08.2012.
Poruka: 321
30. listopada 2012. u 17:49
sportsko čudo ili mutljaža. nadam se toplo da je sportsko čudo al u hrvatskom nogometu više u ništa nisam siguran
Pristupio: 23.01.2010.
Poruka: 2.703
Znači ponovilo se Dugo Selo 1998,i u tom meču prije 14 godina plavi su vodili 2.0 i još je Jeličić promašio penal kod 2.1 ili 2.2 i na kraju je Dugo Selo slavilo sa 3:2!!
Pristupio: 04.08.2011.
Poruka: 165
Hmmm... prije utakmice je bio par u ponudi Supersporta, sad ga ne mogu naći
Pristupio: 25.02.2012.
Poruka: 897
30. listopada 2012. u 17:50
Čačić kaže da nema puno prekršaja u ligi prvaka jer su protivnici prebrzi! A ni sad protiv Zadra ni jedan žuti ni ništa. Haha koji klaun! Bivši...
Oće bit kakva presica live ili?
Sova ostaje? Kopita zla? Građansko podzemlje? Ništa...

30. listopada 2012. u 17:59
Šest minuta sudačke nadoknade u drugom produžetke?!? I to u produžetku u kojem nije pao niti jedan gol, niti je bilo izmjena igrača. Svi ili gotovo svi kartoni su podjeljeni još u drugom poluvremenu, pa mi nije jasno otkud tolika nadoknada. Nisam gledao tekmu pa ne želim prejudicirati ali ovo bi mogao biti svjetski rekord, jer se radi o nadoknadi od 40% ukupnog vremena. To je kao da se jedno poluvrijeme nadoknadjuje sa 18 minuta.