Komentari na tekst: Dinamo slavio u derbiju kola, Soudani u sučevoj nadoknadi slomio otpor Riječana

Pristupio: 29.08.2013.
Poruka: 816
06. listopada 2013. u 23:16
ja stvarno ne znam sta se dogada ponekad u glava Dinamovaca. Ovo je cisti primjer. Znaci Rijeka odigra maestralnu utakmicu protiv Betisa (koju je trebala cak i pobijedit) znaci motivacija za tekmu protiv Dinama je neupitna (jel igraju protiv Dinama). I dinamo ih nadigra apsolutno , a protiv Ludogoreca su izgledali ko neki treceligasi... stvarno ne znam.
Doktor Zak
Doktor Zak
Željan dokazivanja
Pristupio: 05.06.2013.
Poruka: 970
06. listopada 2013. u 23:26
ne znam je li itko primjetio da je rijeci cijela prva zadnja linija ozlijeđena (lešković, škarabot, knežević, tomečak)? pa na kraju je kvržić morao igrati lijevog beka a on je desno napadačko krilo.
Pristupio: 27.02.2012.
Poruka: 1.187
06. listopada 2013. u 23:46
hvala bogu neki normalan nogomet od dinama...
Pristupio: 31.08.2012.
Poruka: 1.137
07. listopada 2013. u 00:47
rečani su se nadali, ali igralo se dok ga zdravkec ne stavi. maksimoviću, koliko je sati?
Pristupio: 18.05.2011.
Poruka: 1.531
07. listopada 2013. u 01:20
koja katastrofa od nogometa , dinamo jako los a za danasnju rijeku ni sam neznam kako da to opisem ...oba dvoje su igrali u cetvrtak pa na nekakav umor se bas i nema smisla vadit , osakacenost ozljedama mozda ...u ni jednoj predstavi rijeke nisam vidio nemoc kakvu sam vidio veceras ..
Pristupio: 01.06.2011.
Poruka: 21
07. listopada 2013. u 02:28
Razumijem da je običnom puku "loša utakmica" kada nema izravnih udaraca na gol odn. golova samih, ali takvo rezoniranje sportskih/nogometnih novinara od kojih bi se trebalo očekivati (barem na ovom portalu) da razumiju nogometnu igru, se doima doista razočaravajuće. Tekma je bila puna tempa i dinamična, što će reći i dobra i tijekom prvog poluvremena (a novinar piše "loše"...). Jer da zna o čemu piše, zamijetio bi da je Dinamo (konačno) i igrao i stvarao prilike i u tom I. poluvremenu, ali je Rijeka (na stranu to što su odabrali "taktiku autobusa" odn. bili neambiciozni) sve to dobro amortizirala odn. bila vrlo koncentrirana te je većina pokušaja Dinama otišla u blok. U drugom dijelu je pak što uslijed umora, a što uslijed toga što su se ipak malo odlučili otvoriti, koncentracija Rijeke znatno pala te se povećao i broj konkretnih prilika odn. onih koje su rezultirale "čistim" udarcima na gol ili pored njega. Dakako, i Dinamo je "voljnim momentom" još malo pripomogao tomu odn. pojačao tempo ... Jer doista mi je muka kad novinar svoj osvrt ispiše na temelju pročitane statistike, kao da utakmicu uopće nije gledao ili možda bolje razumije umjetničko klizanje ili bacanje kladiva ... Ali tada je glupo da piše o nogometu kojeg ne razumije ...
Meni je ova utakmica bila dobra i vrlo gledljiva, pače u dobrom dijelu i odlična bez obzira što je pao samo jedan gol, a da i nije (tj. da je ostalo 0:0), ne bih promijenio mišljenje ... Sportnet, nađite novinare koji razumiju nogomet, ako ga već nikad nisu igrali ...
Pristupio: 06.11.2011.
Poruka: 379
07. listopada 2013. u 04:28
je to ti je tak, kad real i barca odigraju poluvrijeme 0:0 onda je to bilo "poluvrijeme nevjerojatnog tempa i krcato zbivanjima" a kad dinamo i rijeka odigraju poluvrijeme 0 onda je "očajna igra seoskih zadruga"
Vidi cijeli citat

a vidi ove babe narikače. ne mogu pobijedit split doma pa traže izgovore.
Bit ćeš opet Dinamo
Pristupio: 13.02.2013.
Poruka: 252
07. listopada 2013. u 10:08
Nisam zadovoljan sa porazom šro je očito, ali držati nulu sa Borasom, Datkovićem i Bertošom 90. minuta je uspjeh ravan čudu :)
skembi
skembi
Pristupio: 16.08.2011.
Poruka: 201
07. listopada 2013. u 10:17
modri je napisao/la:
Hvala Bogu ovo je već sličilo na nešto. Dobar Dinamo, puno bolji nego u proteklim utakmicama. Danas su napokon izgledali kao momčad. Da Soudani namjesti svoju nogu, Dinamo bi imao puno bolje rezultate, ali njegovi udarci često puta lete na sve strane. Zelenika- odlična intervencija kod udarca Krstanovića, Pinto - probijao bok i dobro odigrao, Šimunić - izvrstan, Addy - nesiguran, Pivarić- solidan, Ademi -vrlo dobar, Brozović - nekoliko krivih dodavanja. Husejinović - dva solidna udarca, bolji nego prije, Fernandes puno bolji u drugom, nego u prvom poluvremenu, Soudani - odlično prolazi, ali neprecizan, do zadnje minute, Čop- nevidljiv.

Nisam htio komentirati puno oko ovoga, ali moram napomenuti jednu stvar, a to je da je jučer Addy odigrao odlično, zaustavio je sve što je trebao i nije imao krivih dodavanja za razliku od Šimunića koji je igrao promijenjivo (od vođe obrane do nesmotrenog igrača), Pivarić je bio i više nego solidan jer je dečko jurio non stop gore dolje po lijevom boku i navlačio na sebe igraće s čime je otvarao desni bok za Pinta i Soudanija, a flop of the match je po meni opet bio Husejinović koji nikako da shvati da je dodavanje u nogometu dozvoljeno (naniže par igrača i samo treba gurnuti loptu nekome, ali ne on rađe nabije u blok).
Sve naše umovanje svodi se na to da popuštamo osjećanjima.
Da je šutnja snaga a pričljivost slabost, vidi se i po tome što starci i djeca vole pričati.