Komentari na tekst: "Dinamo zlostavljan, nagažen, pometen"

zadnji odlomak je najjaci....
Pristupio: 10.05.2010.
Poruka: 269
23. studenog 2011. u 18:25
Dinamo je odigrao sramotno loše. Nije uopće problem izgubiti, pogotovo ne od RMD u gostima (gubili su i puno jači), no u 10. minuti gubiti već 3-0, a nakon pola sata 4-0 i to bez da se praktički sastaneš s loptom-to je sramotno. Makar se protivnik zvao Real Madrid. Znam da ćete me sad "ubit" minusima, ali samo naprijed, ne očekujem ništa manje.
Vidi cijeli citat

kakvi minusi, u pravu si, dinamova igra je dno dna, ne samo u madridu nego u 90% njihovih utakmica ove sezone.
Mihalj
Mihalj
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 13.286
23. studenog 2011. u 19:10
sve stoji, nisu se borili, nisu grizli. sveu svemu komičnih pola sata. jedno je izgubit drugo je nakon pol sata gubit već 4-0. kao dječica koja su impresionirana a ne profi nogometaši
Bit ćeš opet Dinamo
mantula
mantula
Pristupio: 14.11.2011.
Poruka: 189
23. studenog 2011. u 19:43
ma oki,pregazili su nas,ali treba biti objektivan i reći da je real u ovom trenutku najjača momčad na svijetu (po trenutnoj formi)a ovaj dinamo nije na razini ni europske lige,tako da trebamo biti sretni što nismo primili 10 ili više
Pristupio: 18.12.2009.
Poruka: 521
23. studenog 2011. u 20:06
ni Barca ne moze Realu dati dva gola! ljubomorne duse  mogu im popusit!
lambik
lambik
Pristupio: 10.11.2009.
Poruka: 464
23. studenog 2011. u 22:06
"kakve sve momčadi mogu igrati u Ligi prvaka" Malo pretjeruju, Dinamo je ipak morao proci tri pretkola da bi doaso tu gdje je...
Pristupio: 15.01.2011.
Poruka: 7.726
23. studenog 2011. u 22:11
I što s tim sad evo Genk puši od tri puta od Reala slabije Valencie 5-0 do 65 min,pa?
Pristupio: 20.11.2011.
Poruka: 1.808
24. studenog 2011. u 20:22
Rezultat ide na sramotu Zdravka Mamića, jer je on taj koji nema pojma o nogometu a bakće se u sve. Dobro je Kuže to u jednom intervjuu objasil.