Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Dobri Ivić i Slišković u porazu Celja od RN Löwena, Mamićev Kadetten također poražen

14. studenog 2014. u 08:52
po meni je Ivić bio katastrofa drugo poluvrijeme a ne jako dobar :/ je Lowen puno bolji i Landin je donijeo utakmicu, ali kod vodstva od 2-3 razlike koje je Celje održavalo do 40te minute sve im je fino išlo i onda Ivić dobije isključenje iz gluposti (promaši zicer i povuće protivnika onda za ruku kad je ovaj pokupio loptu) i kad se vratio za 10tak sekundi opet isključenje! i onda još ta 2-3 promašaja uključujući i dva zicera i tu je Lowen prešao u vodstvo i više ga nije ispuštao. Slišković puno bolji, mogao je i koji više zabiti ali nesebično daje na krilo ili pivotu kada i sam može završiti, a uz to je iznudio i 2 penala.