Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Drugi poraz Hrvatske: Bišćanovi izabranici u Velikoj Gorici pokleknuli protiv Čeha

18. studenog 2019. u 20:37
Prvo poluvrijeme su naši bilo bolji, stvarali prilike i trebali dati bar 2 gola Brekalo je promašio mrtvi zicer,- to se ne smije promašivati.. Česi su bili goropadni, samouvjereni i opasni U drugom poluvremenu su nas Česi tako blokirali da nismo uopće imali ideju - Moro je nestao ( kasnije zemjenjen) a nije se ni Bišćan proslavio jer nije reagirao na kompletnu bezidjenost mlade repke.. Česi su , kada napadaju to radili u velikom broju - 4-5 igrača je tada uvijek u našem šesnaestercu, tako da su - kad se ukaže prilika, uvijek imali nekoliko igrača u blizini - tako su i poentirali. Zaslužena pobjeda Čeha,