Komentari na tekst: Federer: "Sada po naslov u Wimbledon"

12
Pristupio: 06.01.2011.
Poruka: 924
06. lipnja 2011. u 00:07
Breaking news!! Rafael Nadal je na današnjoj press konferenciji predložio novo pravilo glavnom odboru Atp toura; ''da se omogući odmor od minutu i pol (sjedenje, pijuckanje energetskih sokova, pranje guzice, pa malo banane..itd..) nakon svakog JEBENOG poena...!!!
randy marsh
randy marsh
Mali dioničar
Pristupio: 29.05.2011.
Poruka: 9.678
06. lipnja 2011. u 07:37
nisam siguran da je Đoković tako loš na travi kao što se misli...
06. lipnja 2011. u 08:03
Činjenica je da je Rafa osvojio toliko naslova na zemlji govori mnogo, ali isto tako, složit bi se trebali mnogi da se njegova igra prilično mnogo bazira upravo na greškama protivnika, i čeličnoj odbrani.
Jbg, ko bi uspio odbraniti se od onakvih Rogerovih napada, i onda kada protivnik bude izluđen lagano poentirati. No dobro, život je takav, i svako gotivi igru koja mu donosi željeni rezultat. Iskreno, ne preferiram previše način na koji igraju Rafa i Đoković, ali je očigledno da takav način donosi rezultate, i to je to.
Vidjeti njih dvojicu da rade recimo izlazak na mrežu je misaona imenica...

matbaric
matbaric
Potencijal za velika djela
Pristupio: 10.06.2010.
Poruka: 1.266
06. lipnja 2011. u 08:18
Fedexova mana nije igra niti pristup, nego ima problem u glavi s Nadalom, nakon 5-2 ne uzeti set, i kasnije isto takva prica. znam da je smijesno ali mislim da je upravo u tome problem.
Dalmatinac88
Željan dokazivanja
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 701
06. lipnja 2011. u 17:29
Slažem se matbaric! Očito je da Federer ima kompleks Nadala i to se najbolje vidi u gemovima kada triba zatvoriti set! Na početku seta mu napravi break bez problema i drži svoj servis, a kad triba završiti pojavi se problem u glavi. Mislim da će Federer na Wimbledonu biti na još višoj razini i da će biti odlična borba između njega, Nadala i Đokovića i nadam se da će Roger uzeti još jedan Wimbledon, nije još rekao sve u tenisu
Život leti kapetane mladost biži, a na srcu friži...