Komentari na tekst: Hajdučka večer iz bajke

aplauz za text! 10+
Pristupio: 09.11.2009.
Poruka: 1.597
06. kolovoza 2010. u 11:29
Svaka čast Hajduku, i ja sam se veselio sinoć i ne želim kvariti veselje, ali bojim se da se stvorila euforija koja bi mogla biti kontraproduktivna. Kad će Hajduk moći odigrati 90 minuta kao što su odigrali prvih 45 onda će to biti to. Treba priznati zbog sebe da su u drugom poluvremenu imali puno sreće i da su bez potrebe potpuno prepustili inicijativu protivniku što će jači protivnik sigurno znati kazniti. Pri tome igrači ništa manje nisu davali od sebe i zato su nagrađeni, ali potpuno pogrešno su ušli u nastavak utakmice. Inače, moje najljepše uspomene na nogomet s ovih prostora su vezane upravo uz Hajdukove pohode po Europi 70-tih i 80-tih godina kad je igra poput jučerašnjeg prvog poluvremena bila standard i to protiv jačih protivnika, čak je i Poklepović jednim dijelom u tome sudjelovao, nadam se da će ubuduće "prvo poluvrijeme" trajati 90 minuta, onda Hjaduk ima šansu protiv bilo koga.
svaka čast
I noga u guzicu je korak naprijed.1.SNL 2017./2018.Turnir prvaka SNL 2018.
Pristupio: 24.07.2009.
Poruka: 4
06. kolovoza 2010. u 11:38
A kad bi mogli ovako igrat 90 min onda bi se mogli nosit s najboljim ekipama svijeta, ali ipak mora i protivnik nesto odigrat i to je realnost. Cestitke momcima, Torcidi, navijacima, Splitu i EL bi bio najljepsi poklon za 100 godina Hajduka naravno uz prvenstvo. Sretno Hajduce!!!
Pristupio: 29.06.2010.
Poruka: 163
06. kolovoza 2010. u 11:51
Bravo za ono sinoć-Bio sam na stadionu i onakvih 45 minuta nisam vidio godinama.Silna borbenost, trud, pritisak, pametna igra..ma sve čekam da pročitam negdje da nismo prošli ali srečom ipak je istina.Još da prođemo u skupinu..ma kakav bi to ostatak godine bio, koja putovanja, koja ludnica na Poljudu...ma tko smije i pomisliti! Sretno svima sa ždrijebom!
Pristupio: 04.02.2010.
Poruka: 117
06. kolovoza 2010. u 12:05
Napokon nadam se da bude ždrijeb bar malo pomazil i nas, a i tovare!
06. kolovoza 2010. u 12:47
E moj Hajduce... koliko malo nam treba da poludimo... tolika ljubav i privrzenost jednom klubu...
Kao i obicno, bravo za Jurisica a jos vise za Coltrane-ov komentar. Ono sto je jucer odigrano u 1.poluvremenu je fantasticno, ali jedna lasta ne cini proljece. A i utakmica se igra vise od 45min.
" ... a zatim mirno, staloženo i sigurno sačuvali 3:0 tijekom drugih 45 minuta, uspješno odbacujući sve pokušaje Dinamovaca da se vrate u utakmicu." Ma prvi dio 2.poluvremena smo visili o tankoj niti, totalno suprotno od onog iz 1.poluvremena, predaleko od igraca, nedovoljno agresivni, Andric i Brkljaca sijeli u krilo Maloci i Buljatu koji se odmah automatski moraju povalcit Subasicu, uglavnom dobro smo prosli u tom dijelu utakmice.
Naravno da dio zasluga ide i protivniku ali, kao sto sam napisao poslije 1.utakmice, to je treca europska liga i ovaj Hajduk moze s takvim ekipama igrat u najmanju ruku ravnopravo. Sto se blizio kraj utakmice, igra u defanzivi je bila sve sigurnija.
I nije problem odigrat defanzivno jedan dio utakmice ako to odgovara situaciji na semaforu, pogotovo u Europi, ali treba znati to odigrat. Uostalom pogledajte europskog prvaka Intera prosle sezone, nije bas da su svakog protivnika napadali 90 min konstantno.
I da, ovo je tek 2.utakmica odigrana onako kako treba u Europi u zadnjih 10 pa i 15 godina. Druga je naravno Roma na Poljudu. Malo, premalo, za nekad veliki europski klub. A sad, da je malo srece u zdrijebu, i dobro odigran 2 utkamice i eto europske jeseni...
Pristupio: 25.07.2010.
Poruka: 797
06. kolovoza 2010. u 12:59
Od 6.godine navijam za Dinamo,bar su me tak tretirali i nije mi žao,iako sam veliki veliki Dinamovac želim čestitat Hajduku na veličanstvenoj pobjedi i odličnoj igri sinoć.. Neka nas ujedini EL,naše klubove Dinamo i Hajduk!!!!