Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Hajduk zadržao prednost u Skoplju, propuštena prilika čak i za visoku pobjedu

12
Pristupio: 05.07.2013.
Poruka: 4
25. srpnja 2013. u 19:53
dali ubedlivo ili ne sepak bevte podobri..so vakvi mladi deca ako gi zadrzi hajduk za godina ili dve ke bide faktor vo evropa srekno ponatamu i sto podaleku da stignete..
Pristupio: 23.04.2011.
Poruka: 1.111
Sušić i Milić katastrofa, ispod svake razine!
Pristupio: 19.03.2010.
Poruka: 445
25. srpnja 2013. u 19:59
Predrag_Mijatovic je napisao/la:
Vidi cijeli citat

Dodaj i Caktasa koji je do gola bio igrač manje, a ne smijemo zaboraviti ni Alessandra del Maglicu buduću zlatnu loptu
Pristupio: 03.01.2012.
Poruka: 1.563
25. srpnja 2013. u 20:08
susic vec neko vrime kida zivce ocajnoscu,neznan zasto ga forsiraju uopce..glavno da su prosli,igra kako-tako gledajuc obe utakmice pa sad nek se malo bolje spreme za dilu/aalborg..
Pristupio: 04.09.2011.
Poruka: 1.077
25. srpnja 2013. u 20:34
milić i caktaš urnebesno loši. nadam se da će ovaj gol caktaša nekom zamazat oći pa ponudi za njega kojih 200 00 eura.. što se tiče maloče, mislim da bi za hajduk bilo bolje da su i njega držali van momčadi ko gigu i blaževića, neki turci su ga došli gledat protiv rijeke i pobjegli glavom bez obzira. ovi ostali nisu toliko loši, koliko para toliko muzike, za 10 000 kn mjesečno boljih igrača nema pa brbić nek vidi ima li još koji sa većom plaćom da ga potjera..evo maglica npr par puta je vrhunski probio stopere ali da on te prilike zabija onda bi vrijedo 10 mil eura a ne 300 000. ali ova prije spomenuta trojka.. caktaš i maloča su igrali za reprezentaciju (!!!!!), a milić je prema slobodnoj dalmaciji bio jednom nogom u juventusu. jao,
25. srpnja 2013. u 20:41
Bio sam na utakmicu, prvo poluvreme Hajduk gazio svih 45 minuta, drugo poluvreme Hajduh se spashavao i samo malo je falilo da im Turnovo zabije go na rezultat 1:1. kako i da je, sve najbolje nadalje. TORCIDA dosla u skoplje, momci su bili odlicni, svaka cast! Zao mi je sto oko 10 busa nasi nisu pustili na granicu. Napred Hajduk, pozdrav Splite!
26. srpnja 2013. u 02:34
a ja mislio da je rijeka sjebala kuosasija i andjelkovica najgrubljim mogucim startovima kad ono cudesno se oporavili !!!
Treba nagradit hajdukove doktore ili ih je dr.Glavina na psihickoj bazi izljecio !