Komentari na tekst: Hrvatice ipak otpale

1
Pristupio: 05.07.2008.
Poruka: 190
03. studenog 2010. u 12:46
koja glupa pravila! Hrvatska ima bolju set razliku od Kube (mi -3, a Kuba -4, a Kuba ide dalje.... Glupe Amerikanke u 3. setu vodile 14:6 i uspjele to izgubiti
hanson
hanson
Potencijal za velika djela
Pristupio: 03.08.2010.
Poruka: 1.491
03. studenog 2010. u 12:57
da šteta. glupa pravila i glup sustav natjecanja. set bi trebao biti važniji od poena
With sword in hand I now stand on my enemies landWith a northern heart I will fight until the day I die!
Vatreni82
Vatreni82
Mali dioničar
Pristupio: 14.07.2006.
Poruka: 5.190
03. studenog 2010. u 13:12
@lesnik: Pa i da su dobile taj treci set, ipak bi Kuba imala bolju razliku u poenima. SAD ih je trebala drzati na sto manje poena u svakom setu da bi nase cure isle dalje.

hebem vam pravila...
u muškom SP ste imali uvjerljivo najgluplji sistem prvenstva,gdje se mogu birat protivnici,a sad se i tu topla voda izmišlja...
kaj niste po ljepoti onda napravili pravilo...pa da samo dođemo po pehar
Domovine sin
Pristupio: 07.07.2010.
Poruka: 284
03. studenog 2010. u 13:34
e da je ljepota kriterij, onda bi uzeli pehar i prije SP-a :D ma svejedno bravo cure, bit će bolje
03. studenog 2010. u 14:41
pa onda bi trebalo gledati sva tri susreta i opet bi biloi najlošiji jer smo imali težak poraz od thailanda. daklel glavu gore i idemo dalje vježbati ;-)
Pristupio: 03.11.2010.
Poruka: 1
03. studenog 2010. u 19:57
Za mene vaše cure i tako su najbolje. Imaju veliko srce za igru. Na terenu su prirodne, smiješeći se. Moje odbojkašice (jesam iz Poljske) ponašaju kao "velike zvjezde". Više volim Hrvatice ili Poljakinje i ja ih podržavaju. <ispričavam za moj jezik. Samo malo govorim hrvatski.> pozdrav :)
Pristupio: 06.02.2010.
Poruka: 29
03. studenog 2010. u 20:19
Sustav natjecanja, za razliku od  muškog SP,  ne pogoduje nikom. Ovo je pošteno da ne može biti poštenije, igraj i bori se za svaki poen a ne da tu i tamo uzmeš slučajno neki set i onda da si u prednosti nad ekipama koje gube na razliku. Tužno je što naši nisu ni znali koji je sustav natjecanja što se vidi po njihovim izjavama nakon poraza od Tajlanda i Njemačke a izbornik jučer na dnevniku izjavi mrtav hladan da imamo šanse jer se broje setovi!!!!  Katastrofa! Da nas Tajland onako prebije a sve smo podredili toj utakmici, pripreme od 5 mjeseci da u jednom setu dođemo do 15 i onda imamo muda žaliti se na sustav, jetleg, umor i činjenicu da smo zadnji došli!? Sve, već viđeno lani na EP u Poljskoj gdje nas je izbacila smiješna Španjolska.