Komentari na tekst: Hrvatska bronca u Srbiji za nastavak niza

bravo naši!!
Pristupio: 05.08.2011.
Poruka: 1.243
29. siječnja 2012. u 16:11
Bravo dečki! Nevjerojatno kako se nama sudi. Njihov pivot je danas napravio barem dva faula u napadu na Vukoviću, da ne spominjem sve ostalo… Moramo biti duplo bolji od protivnika da pobijedimo. Osim toga, gadi mi se ova publika u Beogradu. Vrše pritisak na suce nakon 20 sekundi našeg napada. Hrpa budala koja ne dolazi zbog sporta.
Pristupio: 19.02.2011.
Poruka: 156
29. siječnja 2012. u 16:12
Ma svaka vam čast dečki, unatoč svemu ovome šta nam se desilo vi ste se uzdigi jedan nivo više i pokazali zašto mi spadamo u sami rukometni vrh. Najbolji kada je to naajteže..... HRVATSKA
IanZG
IanZG
Potencijal za velika djela
Pristupio: 27.06.2008.
Poruka: 1.008
29. siječnja 2012. u 16:14
Svaka im čast :D Mislim da smo svi još malo nezadovoljni jer nismo u finalu, ali za neće dugo proći i shvatit ćemo koliki je zapravo uspjeh osvojiti medalju u ovako teškoj utakmici, u neprijateljskom okruženju. Mislim da su naši pokazali karakter, jer nisu dali da ih loš niz na kraju prvog dijela spriječi te su bez puno (za naše kriterije ;)) živciranja došli do velikog uspjeha :)
Lacković – Naš MVP turnira, u napadu nezaustavljiv. Zaslužio mjesto u All Star-u turnira!
Duvnjak – Toplo-hladno. Dosta minutaže u oba smjera (obrana ok, napad slabo). U jakim utakmicama jako loš, u ostalima odlično. Možda najveće razočaranje turnira (?) Da sam trener Duvnjaku, puštao bi mu svaki dan snimke Balićevog kretanja na obranu 5-1!
Kopljar – Najviše minutaže, opravdao. Postigao je svoj maksimum i opravdao sve minute u obrani. U napadu zna imat žute minute (neaktivan i sklon tehničkim greškama). S druge strane, udarci su mu uvijek na mjestu, zbog čega je prolazan u tom segmentu (treba poradit na udarcu sa 9m). U najvažnijim utakmicama uglavnom odličan (Špa, Fra; Srbija uz dosta grešaka).
Balić – Jedna jedina loša utakmica (Španjolska). Najvažnija karika u prvoj pobjedi (uz Alilovića). Odličan protiv Španjolske za 3. Mjesto (čarolija je još tu). Protiv Srbije jedan od rijetkih koji je nešto uspijevao. S obzirom na isprekidanu minutažu, odlično. Vidi se koliko znači momčadi. Bez njega nema medalje na OI jer Duvnjak još nije ni blizu njegova zamjena u smislu pobjedničkog karaktera.
Buntić – Trebao je dobiti veću priliku u napadu (na postavljene napade), pogotov protiv Srbije. Opet se pokazao kao neustrašiv šuter, kad ga ide onda razara. Na neki način je suprotnost Kopljaru (loš u obrani, dobar u napadu). Treba nam obavezno za OI.
Vuković – Njega bih najviše pohvalio. Malo minuta na prvenstvu, ali kad je spreman, on je možda naš najvrijedniji igrač. Doktor obrane i napada. Njemu treba dati veću ulogu u momčadi.
Bičanić – Malo prilika. Nije se još uklopio u reprezentaciju. Iskreno, imam dojam da još nije na psihičkoj razini kao i Duvnjak. Ima jako puno potencijala za nasljednika Laca.
Čupić – Fenomenalan cijeli turnir, u obrani, kontrama, napadu i sedmercima. Jedan od naših igrača na kojega možeš uvijek računati. Opravdao poziv nauštrb Zrnića.
Horvat – Bio je dobra zamjena za Čupića. Jedino loš protiv Srbije.
Ninčević – Mogao je puno bolje u napadu. U obrani odličan. Naša obrana je znakovito počela primati manje golova kad je on igrao cijelu utakmicu.
Štrlek – Velika šteta što ga nismo imali protiv Srbije kad je bio najpotrebniji. Naše prvo napadačko krilo. Do ozljede je bio fenomenalan kao Čupić na drugoj strani. Kad bi poboljšao obranu, bio bi najbolje lijevo krilo svijeta. Igrač za idućih 10 godina.
Batinović – Ne može ga se ocijeniti, osim kao potencijal. Upao doslovno u vatru.
Musa – Mogao je bolje. Za sada se odlično uklopio u našu obranu. Veliki potencijal ako se poboljša u napadu. Uvjeren sam da će se pokazati u budućnosti jer šuti i radi.
Vori – Neizostavan u obrani. Po meni najbolji branič turnira. U napadu bi ga mogao mijenjati možda jedino Marić zasada. Griješio samo kad je bio umoran. Mora mu se naći zamjena. Inače odličan, naša razlika na svojoj poziciji u odnosu na sve protivnike.
Gojun – Dobar u obrani cijeli turnir. Uskoro bi mogao doći do razine jednog Špoljarića. Jako važan član reprezentacije za idućih nekoliko godina.
Alilović – Konstantno odličan cijeli turnir. Puno spektakularnih obrana. Veliki dobitak za reprezentaciju.
Losert – Nije igrao previše, pa nije puno ni pokazao. Protiv Mađarske dobar.

Sve u svemu, mene su najviše impresionirali Lacković, Alilović, Čupić, Vori, Gojun, Kopljar, Vuković i Balić.
Pristupio: 17.09.2009.
Poruka: 30
Svaka čast!
Pristupio: 21.08.2010.
Poruka: 2.028
too,moja predviđanja se nisu ostvarila,bili smo motivirani i zasluženi osvojili broncu!
Pristupio: 15.11.2011.
Poruka: 242
29. siječnja 2012. u 16:15
Sretan sam, ali i pomalo tuzan. Mi bi se sada trebali zagrijavati za finale, ali igrali smo za 3-4 mjesto. Svaka cast deckima koji su unatoc porazu od Srbije ostali hladne glave i jos jednom osvojili medalju. Nadam se da ce u Londonu biti jos bolje, da ce se neke stvari u HRS promijeniti, da nece biti vise svadja Goluza - Balic itd. SVAKA CAST DECKI!
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 1.725
29. siječnja 2012. u 16:18
Znam da su naši dobili i sve to, ali kako su nas one švabe krali, 5-6 sedmeraca zaredom su sudili Španjolskoj u drugom dijelu, šta je onaj Aginagalde radio Vukoviću, to nije građenje nego demoliranje.