Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Hrvatska muška selekcija nezaustavljiva na putu obrane naslova, ženska osvojila prva dva boda

1
Pristupio: 13.10.2011.
Poruka: 5.503
10. srpnja 2013. u 21:02
čestitke našim selekcijama-dobri rezulzati naših predstavnika u svim sportovima treba pozdraviti
ALGHAZANTH
ALGHAZANTH
Potencijal za velika djela
Pristupio: 06.01.2010.
Poruka: 2.009
10. srpnja 2013. u 22:39
Pa zar je ovo sličnije odbojci nego rukometu kada se igra na dobivene setove?
soecc
soecc
Pristupio: 23.09.2009.
Poruka: 2.934
11. srpnja 2013. u 08:46
Da izmisle košarku na pijesku, to bi bio jedini sport koji je gluplji od ovog. A i nogomet na pijesku je tu negdje.
11. srpnja 2013. u 09:15
@alghazanth- nije sličnije odbojci.naime svako poluvrijeme se boduje zasebno.tako da je moguće prvo poluvrijeme dobiti protivnika velikom razlikom, drugo poluvrijeme(set) izgubiti jedva jedan razlike i rezultat bi bio 1:1 . Prilikom tog rezultata se ide na raspucavanje (5 kontri igrač protiv vratara, nesto kao u hokeju) gdje se dobiva pobjednik utakmice rezultatom 2:1..Poanta je da sve utakmice završavaju ili 2:0 ili 2:1, no broj golova unutar pojedinog seta naravno nije ograničen. @soecc i north-vz -nadam se da ste pogledali koju utakmicu prije nego ste napisali ovakve "indeksovske komentare" -sport je prilično aktraktivan i dinamičan. Košarku na pijesku je nemoguće izmisliti jer je osnova košarke vođenje lopte što za rukomet nije slučaj...Zato košarka gura svoju inačicu street basketa (3 na 3) koja se također promeće u ozbiljan projekt..Odbojka, nogomet i rukomet također imaju svoje alternative, jedino vaterpolo u cijeloj priči ne znam kako bi izbacio neku alternativu..
Beach handball club Zagreb
11. srpnja 2013. u 09:16
Ma šalim se, gledao sam ga ja par puta i uživo, zanimljivo je i dušu dalo za ljeto.
Pristupio: 21.10.2011.
Poruka: 313
11. srpnja 2013. u 12:36
Hahaha, igrao sam nekoliko puta rukomet na pjesku i izuzetno je naporan mada je faul strogo zabranjen. Dosta je naporan jer non-stop skačeš cepeline ili piruete i to te na onom suncu jednostavno uništi, a psihički te totalno uništi kad izvedeš odličan cepelin ili piruetu i onda ti lopta ispadne jer ti se na mokri dlan uhvatilo pjeska. Nerijetko igrači koji odlično igraju dvoranski rukomet, smiješno izgledaju na pijesku. Sretno dečkima na prvenstvu!
đomla
đomla
Poruka: 199
11. srpnja 2013. u 13:07
@north-vz -ma nema frke. s obzirom da se sport tek probija, treba nam što više afirmativnih mišljenja, jer to svojom atraktivnošću sport i zaslužuje. Zato bih volio da ako već netko pljuje po sportu-to napravi nakon što odgleda par utakmica i zaključi da mu se ne sviđa. @smqeen- istina je da ima puno dvoranskih rukometaša koji se nisu proslavili na pijesku. Samo bih spomenuo Balića, Dominikovića i cijelu generaciju Metkovića (dok su harali Hrvatskom i Europom) koji su odigrali tamo negdje 2004 turnir u Trogiru i izgubili od juniora Solina.. što se u dvoranskom naravno nikad ne bi moglo dogoditi... A da je naporan, to si debelo u pravu ;) .
perozdero
perozdero
Pristupio: 04.10.2007.
Poruka: 1.837
11. srpnja 2013. u 18:53
hoće li netko odgovarati za ovu sramotu i rasprodaju teško stečenog ugleda jer će se zbrda-zdola i potpuno neuigrana i totalno pogrešno posložena ženska reprezentacija u rukometu na pijesku boriti za visoko 9. mjesto... prije dvije godine europske prvakinje, potom dvije godine nebrige i ničega... mi koji volimo rukomet na pijesku znamo da se hrvatski rukometbi savez i njegovo povjerenstvo uopče ne brinu o klubovima i družinama, SRAMOTA SRAMOTA
[uredio perozdero - 11. srpnja 2013. u 18:54]
STARENJE je neizbježno. ODRASTANJE je stvar izbora.