Komentari na tekst: Hrvatska nakon velike borbe osigurala slavlje protiv Austrije

Željan dokazivanja
Pristupio: 24.05.2010.
Poruka: 266
16. siječnja 2015. u 19:10
Mirko je valjda jedini golman na svijetu koji se boji lopte. Zaklopi oči i jos pokrije cijeli fenjer rukama, pa lopta ako ga pogodi pogodi.. Stvarno nemam nista protiv njega ali daleko je on od vrhunskog, cak i malo boljeg golmana. I čemu nama služi drugi golman već godinama? Ili su priko ani za klupu iako Mirka ne ide, ili udju kad je već sve gotovo.. Napad(nadam se da je to zbog tog sto je prva utakmica) opet sterilan, ali to smo sa Goluzom vec navikli.. Dabogda ja jezik pregrizao pa mi zlato osvojili s Mirkog kao najboljim golmanom turnira, ali nekako sumnjam, potpisao bih bilo koju medalju..
Pristupio: 04.07.2011.
Poruka: 4.341
16. siječnja 2015. u 19:14
Jbg....da su nam tu obrvan/smajlagić umjesto HDZ-ovog tupana, sulić (umjesto muse) i ašanin/pešić umjesto mirka, možda bismo mogli jurišati i na zlato.
Ovako ćemo opet gledati mučenje i 1/2 finale kao krajnji domet, jer će vori, duvnjak i čupić biti iscjeđeni kao limun, a mirko stalno na golu, iako to ničime ne zaslužuje.
Treba se pomiriti s time, a ne da trošimo svoje živce zbog goluže i debelog smrada gopca.
ercegovac93
ercegovac93
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 19.07.2013.
Poruka: 28
16. siječnja 2015. u 19:15
Vidim dasvi komentitaju utakmivu. Ja cu samo reci dasu ovi bijeli dresovi bas ruzni...
Pristupio: 17.07.2010.
Poruka: 909
16. siječnja 2015. u 19:22
Treba odmarati igrače za važnije utakmice, što nam treba da razbijemo sve po redu dok ne naletimo na nekoga od (realno) tri ozbiljne ekipe.Ova se skupina ionako može proći i s pola snage. Nisam pristaša Goluže, no treba ga podržati do kraja prvenstva pa onda dvrljem i kamenjem ako ne ostvari zacrtano.
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 24.696
16. siječnja 2015. u 19:34
@Basileus, pa to je to da niko nije ništa zacrtao nego ono „Dat ćemo sve od sebe bla bla". I dok se ovdje kritizira kako su naši prestari, francuska ekipa penzionera briše pod sa Česima (16:9 u 28.. min.) I ono kaj veliš sa odmarajem: kad ti protivnik stalno puše u vrat jer klupa nije u stanju napraviti tu razliku a glavne karike odmaraju, e onda ih moraš vratiti, to je bio i bit će uzrok Duletovog izraubanja.
16. siječnja 2015. u 19:42
Dosta vise vas s ovim Smajlagicem, sto je on ikada ista uradio osim sto se tukao s svoiim igracem u Bosni iz Sarajeva
Pristupio: 15.12.2014.
Poruka: 200
16. siječnja 2015. u 19:59
evo, veliki stručnjaci opet sve znaju i jako su nezadovoljni... inače, ljudi koji znaju ulagat danas su krcali na hendikep na austriju! Zašto? Pa možda jer hrvatska svaku desetu utakmicu pokrije hendikep protiv nekoga... u tom smislu promatrajte i one dve kakti slučajno poklonjene lopte u ruke austrijancima.... neću niš reć, ko ima tri zrna sve će zaključiti sam, ali teško će se ovdje nać neki takav
Pristupio: 26.03.2010.
Poruka: 322
16. siječnja 2015. u 20:06
Ok, prva utakmica, privikavanje, sve to pušim i može se naći neki realni razlog zašto smo strepili za pobjedu do zadnje minute, ali brate mili kako, ono, KAKO možeš izgubiti loptu sa 2 (DVA!) igrača više?!?!

Austrijanci su peglali naše samo da ih isključe jer su shvatili da imamo jednu jedinu akciju na igraču više, a to je prvo lijevo, pa desno brza lopta na Čupića. 3 puta su tako presjekli loptu i otišli u kontru sa igračem ili 2 manje.

Ok, presjekli su ti jednom, ali koliki panj (čitaj Kopljar) moraš bit da ti to naprave triput?
narada108
narada108
16. siječnja 2015. u 20:37
Eto vidim da su se i Danci mučili do doslovce zadnje sekunde protiv Argentine, primili dva gola u zadnjim minutama i na kraju je bilo 24:24.
[uredio narada108 - 16. siječnja 2015. u 20:42]
damac
damac
Pristupio: 17.09.2009.
Poruka: 923
16. siječnja 2015. u 20:42
Jednostavno ne mogu gledat Alilovića na golu. Kao osoba koja i sama igra na toj poziciji mislim da mi je dopušteno sudit. S 11/41 što čini 27 % obrana s tim da su 2-3 otpaci od bloka i jednom su ga napucali u glavu i jednom u pol prsa. Znači 6-7 poštenih obrana (ona kontra je stvarno bila bitna, to ne mogu da ne spomenem) za 60 minuta igre je premalo. Al nije toliki problem ni u postotku, koliko su to šutevi s 10 metara a ima blok ispred sebe i golova s krila iz izrazito malih kutova. On svojim pacerskim golovima uvuče nervozu u obranu i automatski oni lošije igraju. Da nam je na golu bio Landin, mi ovu utakmicu ne bi dobili preko 20 golova. Koliko god mi hvalili Austriju to je daleko od ekipe koja može išta ozbiljno napravit. Nakon 15 minuta sam mislio da im ne gine 10 razlike.