Komentari na tekst: Ivković: "Lokomotiva je postigla nešto o čemu se samo moglo sanjati"

Pristupio: 28.07.2010.
Poruka: 15
26. srpnja 2013. u 10:56
cib2506 je napisao/la:
Drugi put procitajte,pa replicirajte.Da,odusevila me lokomotivina kombinatorika i ofenzivna igra,znaci ja nisam rekao da je lokomotiva odigrala ofenzivnu utakmicu,ali kada je nakon 0-2 krenula napadati(igrati odenzivno),odusevila me lakoca kojom su dolazili do protivnickog gola i vic u igri.I da,oni su u tih 20-ak minuta ofenzivne igre napravili punoo vise nego jedan dinamo citavu utakmicu protiv fole...A o 2 lokomotivina gola je bezpredmetno razgovarati,jedan ljepsi od drugog!
Vidi cijeli citat

Potpisujem.

Da se na deset vrhunskih ofenzivnih akcija (koje su stvarno bile za prste polizati) nadogradi i čvršći blok u obrani, ne bi sad pričali o ničemu drugome nego o uvjerljivoj pobjedi Lokomotive. Sada se tek vidi koliko je značio Maleš u defanzivnom dijelu priče.

cib2506
cib2506
Potencijal za velika djela
Pristupio: 18.01.2013.
Poruka: 1.013
26. srpnja 2013. u 11:00
A i istina je da su Lokomotivini igraci u 75. minuti utakmice jedva stajali na nogama
Pristupio: 23.07.2013.