1
Pristupio: 04.05.2010.
Poruka: 292
22. svibnja 2011. u 21:01
prava vaterpolska atmosfera koje se sjecamo iz gruza dok smo bili mladji... Bravo Medo, ti si osvojio ovo prvenstvo a ne Fatovic, pojma nema kao trener, velika 0. Gubi sa 2-6 na 7-7. BRAVO MEDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pristupio: 04.04.2011.
Poruka: 2.000
22. svibnja 2011. u 21:50
napokon je Hrvatska mogla upoznati čari hrvatskog vaterpola. Svaka čast Riječanima na atmosferi! Čestitke Jugu na osvojenom prvenstvu!

Tko je taj Medo?
Samo vjera, nada i ljubav, a najveća od njih je ljubav. Merčep, Praljak, Prlić, Petković, Ćorić, Pušić, Stojić - velikani hrvatskog naroda
Pristupio: 04.09.2006.
Poruka: 3.577
23. svibnja 2011. u 00:26
čestitke jugašima... medo je obradović
23. svibnja 2011. u 00:28
"a ostatak četvrtine pripao je braći Varga, koji su Garciji samo pripremili teren za veliku završnicu koja je jako podsjetila na kraj treće utakmice doigravanja u Gružu." - po čemu je ova utakmica podsjetila na 3. u gružu????, a pad u zadnjoj četvrtini je uzrokovan sramotnim suđenjem talijanskog dvojca.
Pristupio: 05.05.2011.
Poruka: 16
23. svibnja 2011. u 00:35
čestitkke Jugu na pobjedi i naslovu. Primorju je ovo sezona uigravanja nove ekipe tako da je rezultat puno bolji od očekivanja. Slijedeće sezone nas se čuvajte...
Pristupio: 11.11.2009.
Poruka: 2.013
23. svibnja 2011. u 09:10
ako momčad ostane na okupu, moglo bi Primorje svašta napraviti dogodine... iako je i ove godine imalo veliku priliku, barem u JVL-u...