Komentari na tekst: Kako su igrali: Fantastični Modrić apsolutno dominirao travnjakom

Falili su mi ovakvi članci, drago mi je što ih je sportnet vratio.
Pristupio: 27.11.2014.
Poruka: 660
12. lipnja 2016. u 17:45
e moj korač, ako je tebi badelj bio dobar, posebno u prvom dijelu, onda ne znam šta si gledao jer je tad bio najgori. s druge strane strinić da je bio takva katastrofa dobili bi gol s te strane ili bi ovi imali još više šansi. sjetimo se kako nam je s pranjićem curilo na toj strani, sad smo bar defanzivno pokrpali. međutim, prema naprijed on nikad neće dati dovoljno kao srna recimo i s tom pričom treba više p. a jedina prava šansa turske je bila nakon badeljove greške i prodane čiste lopte.
12. lipnja 2016. u 18:54
Istina je za Strinića, uopće nije bio tako loš, igrali su na njega, ali nisu nešto puno napravili ni sa te strane, kod one šanse u prvom pol. je čitava obrana malo zaspala. Badelj je u prvom bio katastrofa, ne čak toliko zbog krivih dodavanja, koliko zbog stalnog kašnjenja u obrani.
12. lipnja 2016. u 20:02
danas je Luka bio maestralan, konačno da je u reprezentaciji odigrao kako zna i kako se već dugo očekuje od njega
Pristupio: 08.06.2012.
Poruka: 775
13. lipnja 2016. u 00:09
Čestitke cijeloj momčadi prva utakmica na svakom turniru je najteža! Sretan sam zbog pobjede a i zato šta su nesretni oni koji su priželjkivali naš poraz!Žao mi je zbog Srninog oca i nadam se da će moći nastaviti turnir!
vjesu
vjesu
Pristupio: 09.04.2015.
Poruka: 1.631
13. lipnja 2016. u 00:10
Meni osobno Perisic nije bio najbolji poslje Modrica...u prvom poluvremenu puno izgubljenih lopti i gotovo nijedna uspjesna akcija. U nastavku se jako popravio. Badelj je po meni bio daleko najlosiji igrac. Pozicija koju on igra je jako osjetljiva za njegovu slampavost i nonsalantnost. Treba tu staviti Brozovica da izrove teren u sredini a naprijed bi se otvorila pozicija za Pjacu ili Kramarica. Strinic je s obzirom na nestandardnost u Napoliju odigrao korektno. S ostalim se slazem!
Bitno je da smo pobijedili i da imamo 3 boda sve drugo će se zaboraviti
Strinić je bio ok samo na njegovoj strani je bio Arda Turan koji je odigrao loše i koji nije brz igrač, vidjet ćemo kako će funkcionirati ako po našoj lijevoj strani budu igrači tipa Pedro. Badelj je prisilni zadnji vezni i nakon lošeg početka odigrao je solidno nadajmo se da će napredovat i da će biti sve bolji, ostali su odigrali dobro uz Luku koji je bio najbolji. Ipak ono što brine je efikasnost pogodili smo 2 vratnice i propustili nekoliko zicera to nije dobro i u težim utakmicama ako nećemo realizirat takve prilike teško ćemo pobijedit Mandžo je daleko od gola i mnogo se troši za momčad tako da ja u ovom susutavi ige ne vidim pravog realizatora tipa Lewandowski ili Šuker kads mo bili 3. na svijetu.
interreg
interreg
Pristupio: 29.02.2012.
Poruka: 1.754
13. lipnja 2016. u 09:34
Veliki napredak u odnosu na ostale utakmice u kojima nasi vode 1:0 i zadnjih 15 minuta stoje pred svojim kaznenim prostorom i mole Boga da nedobiju gol. Samo jednom je bilo malo "flipera" ali bas se i nisam nesto sekirao da bi turci jos mogli zabiti. Cijela ekipa je odigrala dobro kao EKIPA. To je ono sto se trazi. Mandzu smo ovu utakmicu trebali kao ratnika a slijedecu utakmicu ce zabiti. Cesi ne igraju tako cvrsto i muski kao turci.
[uredio interreg - 13. lipnja 2016. u 09:35]