Komentari na tekst: Katalinić: "Sami smo sebi krivi"

Željan dokazivanja
Pristupio: 07.08.2011.
Poruka: 300
14. kolovoza 2011. u 23:27
Kate, dobro si postavia igru, ali nisi zaminia igrače na vrime. Čop je danas bia očajan. Triba si ga bia zaminit još na poluvrimenu. Pa koliko šansa mora upropastit da bi ga se zaminilo? Na drugim je utakmicama možda bia dobar, ali ako ima loš dan, minjaj. A onda kad su Splitovci pali u 62. minuti, nisi zaminia tri napadača koja su fizički totalno pala. Ni Čopa, ni Barabana. 10 minuta nije bilo igre. Nitko nije bia napada, ni Split, ni Osijek. I triba si onda nešto učinit. Kasno si reagira, jer su se ovi već rekuperali. Zamina Rebić se slabo boria, Golubović očajan - bolje bi bilo da smo se njega rišili, a da si ostavia Bučana. Obilinović izvrstan. Igra je cilu utakmicu, trča je, a ovi mladci od 20 godina nisu u stanju trčat pored umornih protivničkih igrača. Kate, poradi nešto na obrani. Kadgod nam protivnik krene naprid na nas, naši se pripadnedu. I čim je kendanje u Splitovom šesnaestercu, od nike stvari popijemo gol. Poradi na tome. Ali svaka ti čast na napadačkoj igri. 23 udarca na vrata do 62. minute.
Pristupio: 30.04.2011.
Poruka: 239
14. kolovoza 2011. u 23:41
Gledao sam Split u Karlovcu i to je vrlo dobra momčad. Čudi me da od tolikih prigoda nisu ostvarili bolji rezultat.
Kvrga
Kvrga
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.08.2011.
Poruka: 3.102
15. kolovoza 2011. u 00:49
Smijenili Katalinića!?!?! :O Ne mogu vjerovat....
Nadam se da ćemo se osloboditi ljudi koji vjeruju da im je sve dozvoljeno
minja_subota
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 20.09.2010.
Poruka: 76
15. kolovoza 2011. u 13:39
smjena trenera nakon 2:2 s osijekom je podcijenjivanje osijeka koji je također dobra momčad i sigurno će biti pri vrhu. baš me zanima kad u nedjelju dinamo ne uspije pobijediti osijek hoće li jurčić dobit otkaz ?! ovo već postaje smiješno šta se kod nas radi. bez par godina trenerov rad se ne može vidjet
Skarambež
Skarambež
Poruka: 300
16. kolovoza 2011. u 05:29
Osijek se provukao s jednim udarcem iz daljine koji je sritno uša i jednim jedanaestercem, a ostatak utakmice nije bio uvirljiv.