Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Kek: "Drugo poluvrijeme bilo je dobro, ali dogodi se promašaj i igraču poput Kramarića"

07. studenog 2014. u 02:53
Nikad se naši klubovi tog seljačkog mentaliteta neće rješit. Nikad.... Umisto da muški uđeš u utakmicu i ti napraviš nešto protivniku, ti ko kukavica uđeš, uvučeš se golmanu u krilo, statično i mlako, gubiš 2-0 i onda kreneš igrat. E al onda je kasno.
Pristupio: 25.01.2012.
Poruka: 803
07. studenog 2014. u 10:16
mene muči zašto nije igrao mitrović koji je zadnje dve tekme odigrao perfektno ( možda nema snage za taj ritam?) , samardžić je imao velikih problema s kazimom , kad ga je u drugom dijelu uzeo lešković kazim je samo mahao rukama
Pristupio: 28.09.2012.
Poruka: 54
08. studenog 2014. u 21:33
"Slovenski stručnjak bio je vrlo zadovoljan igrom u drugom poluvremenu u kojem je Rijeka imala inicijativu..." ---Ajde ne seri kekčino kukavico! Da feyenord nije već vodia 2:0 ne bi se povuka i ne bi rijeka ni prišla centar. Bravo kekčino! Još jedna tekma u kojoj igraš bunkerčinu dok ne popušiš tekmu!