Komentari na tekst: Larsson: "Da je Walcott pokušao još tisuću puta, ne bi pogodio"

1
Pristupio: 14.07.2011.
Poruka: 1.725
16. lipnja 2012. u 11:28
Engleska je bila bolja kroz cijelu utakmicu osim prvih 10 minuta drugog poluvremena, pobijedili su potpuno zasluženo. Totalna neobjektivnost.
Pristupio: 30.05.2012.
Poruka: 2.452
16. lipnja 2012. u 11:55
Zlatan je s naših prostora, otud tolika neobjektivnost.
Pristupio: 08.09.2011.
Poruka: 1.123
16. lipnja 2012. u 13:30
meni je iskreno zao zlatana koji daje i 110% za repku za razliku od nekih zvijezda i svakom utakmicom pokazuje svoju klasu ali ocigledno da 'sam' nije mogao proc,sjetite se prve utakmice zlatan zabija zlatan kreira sanse ali golova nema
Krokodil
Krokodil
Potencijal za velika djela
Pristupio: 28.04.2006.
Poruka: 1.301
16. lipnja 2012. u 14:06
Ma, trebalo je bit 1:1 al takve stvari se desavaju, onaj Svedski prvi krumpir, pa golman nije vidio loptu, sto je bio onak nikakav udarac, i na kraju peta u padu - ova dva Engleska gola jednom u zivotu se daju ko nama Thuram ili Walcott tri komada, al to je car nogometa, nije uvjek onako kolko su pokazale momcadi.
Pristupio: 11.02.2012.
Poruka: 750
16. lipnja 2012. u 14:28
za izgubljenu utakmicu mogu zahvaliti isaksonu 2.gol sta je popia ni moja pokojna baba ne bi primila
Pristupio: 27.08.2011.
Poruka: 1.419
16. lipnja 2012. u 17:28