Sportnet forum

Dobrodošli na najbolji hrvatski sportski forum!

Pravila korištenja

Komentari na tekst: Lokomotiva uvjerljivo svladala Zagreb i napredovala na drugo mjesto na ljestvici

15. ožujka 2013. u 19:09
dinamo 1 i dinamo 2 rasturaju, mogli bi i dinamo 3 uvesti pa da samo dinamo igra u europi za par godina?
Aquila non capit muscas...
ronny1987
ronny1987
Pristupio: 06.09.2010.
Poruka: 2.283
15. ožujka 2013. u 19:12
aj barem će sad valjda više prestat one priče o projektu "zagreb u prvoj ligi" i tome kako je dinamo pustio onu utakmicu... zakaj sad onda i lokomotiva nije pustila?.... kaj se tiče utakmice nemrem vjerovat da u 50.minuti izjednačimo na 2-2, a u 55. već gubimo 2-4... ova momčad ima gubitnički mentalitet i to je glavni razlog ovakvih rezultata...
Pristupio: 08.05.2010.
Poruka: 1.042
15. ožujka 2013. u 19:37
Kaj je najbolje još uvijek nije sve izgubljeno, ali...
Pristupio: 15.10.2010.
Poruka: 101
15. ožujka 2013. u 20:07
Jadno. Stvarno jadno. Bez snage, bez volje...nezainteresirano. K'o mala djeca trče nakon izjednačenja i skaču oko Ćire kao da je kraj utakmice i onda dekoncentrirani prime dva gola. Da u našem šesnaestercu postave dva telegrafska stupa vjerojatno bi bolje reagirali nego naša dva centarhalfa (i to ne samo na ovoj utakmici). Ćiro spava na klupi, igrači mu imaju "konde" za 60 minuta, neki niti "ne dođu" na utakmicu (Štrok), neki šteta što su došli (Šovšić)....jedino Abdurahimi još ide. I bojim se da je to sve za ovu godinu....osim ako ne prošire ligu (ponovno)