bitno da je Tudor bio ponosan na to kako su hajdukovci prvi,a kolko su to bili prvi? manje od 24 sata,hahaha
Pristupio: 19.03.2010.
Poruka: 445
06. kolovoza 2013. u 00:41
Qinut je napisao/la:
Zadaća je suca da prekine igru ako igrač leži na trerenu. Jučer sudac nije prekinuo igru na utakmici zadar-dinamo3 dok je zadrov igrač ležao na terenu, nakon čega dinamo3 zabija gol u kontri i dolazi do pobjede, danas ista stvar u puli, igrač istre leži a dinamo 2 zabija gol. Toliko.
Vidi cijeli citat

Da se to primjenjuje u potpunosti, nakon što bi jednoj momčadi rezultat odgovarao ne bi se više minuta normalno igrala, sječam se ja Pamićeve Istre od prije kad su po 2 igrača znala past sama od sebe, bar da ih je koordinirao kada koji da padne.
Valjanje po terenu je stvarno postalo pretjereno i glupo, ja recimo nema teorije da bi izbacio loptu - osobito u zadnjih par min. osim ako stvarno igrač nije spotrgan.
Pristupio: 27.02.2012.
Poruka: 1.187
06. kolovoza 2013. u 00:46
bravo dečki i nogometa i šore i svega živjela hnl!!
Pristupio: 20.04.2005.
Poruka: 7.318
06. kolovoza 2013. u 07:26
Hajdukovci se uz.je..ba.li, bolje da pričekaju dolazak strašne istre na poljud, tada je uvijek panika. Golovi su čisti, onaj u 60 minuti je prvo izbio loptu pa tek igrača, tako da je to sve samo ne 'čisti drugi žuti'.
Pristupio: 07.01.2013.
Poruka: 371
06. kolovoza 2013. u 08:44
Uključim u 86' minuti... i kontam, gotovo je, šteta što sam sve propustio...kad ono, Franjić leži Lokosi zabijaju, Pamić bije Ivkovića, pa se Franjić čudesno diže kako bi udario Mesarića... ukratko, sve sam vidio :)
06. kolovoza 2013. u 09:41
Ni prvi ni zadnji put viđeno na sportskim terenima da se gol zabije dok jedan od igrača leži na zemlji... nije fair play al je po pravilima i tu je kraj priče...

ovo pisanje dinamo2 (lokomotiva) i dinamo3(rijeka) je besmisleno... ko je kriv hajduku što nemože na svoju stranu privući split i zadar pa da i on ima hajduk2 i hajduk3...
Pristupio: 22.07.2009.
Poruka: 1.071
06. kolovoza 2013. u 10:37
Golovi čisti, sudac nek se ostavi suđenja i kraj. A Pamić je scene trebao raditi onda kad su  trebali biti crveni kartoni, a ne kad je Lokomotiva zabila regularan gol. Trebao je i on dobiti crveni karton, jer non stop se piše kako imamo seljačiju od lige, ponašanja ovakva ili onakva i onda on ovako... Da je bio smireniji i smirio igrače, ostalo bi barem 1:1 pa nek se onda raspravlja. Ovako nije pomogao nikome.