Komentari na tekst: Luka i Dudu vratili osmijeh na lica!

5678
Pristupio: 29.07.2010.
Poruka: 574
06. rujna 2011. u 23:27
Nakon utakmice sa Maltom sam rekao da samo lud čovjek može dat Kaliniću 45,a Eduardu 5 minuta.Pokazalo se da sam bio u pravu,jer Dudu ima ono nešto s čim se rodio,za razliku od Kalinića
Pristupio: 05.08.2011.
Poruka: 1.243
06. rujna 2011. u 23:35
Pridružujem se pohvalama igračima, a posebno Eduardu i Modriću. Imam jednu ideju što se tiče veznog reda... Svi pričamo o sterilnoj igri zadnje 2-3 godine i slažemo se oko toga. Možda bi mogli razmislit o promjeni u prvih 11. Badelj umjesto Vukojevića. Zašto? Svaka čast Vukojeviću (kvalitetan, zahvalan igrač), ali Badelj nam donosi ogromni potencijal u napadu, a ruku na srce obranu igre sve bolje i bolje. Onda bi imali situaciju Kranjčar, Modrić, Badelj, Srna (ili tko već desno) gdje protivnik nebi znao koga prije čuvati. Modrić bi bio strašno rasterečen i nebi morao stalno dolaziti po loptu iz razloga što Badelj jako dobro obavlja taj posao u Dinamu. Mislim da bi taj vezni red u 4-4-2 sustavu bio pun pogodak!
Pristupio: 04.08.2009.
Poruka: 169
Ne volim što se zaokružuje da smo cijelo prvo poluvrijeme odigrali loše. Nismo. Odigrali smo 30 minuta loše, jako loše, i onda smo ih stisli da nisu znali gdje će, stvorili barem 5 šansi i oni zabiju onakav gol...Stvarno je trebalo puno snage i motiva dići se iz toga nakon što si toliko bolji i očito pokažeš napokon iščekivano htjenje. Bio sam ljut na poluvremenu. Ljut na onakvu igru većim dijelom prvog poluvremena i ljut što nam uvijek neki gol uđe, i protiv Malte sada, i u Splitu sa Gruzijom, evo i sad taj Izrael, stalno nam nešto prođe...Al uvijek sam govorio da smo jači i bolji od većine repki da nam samo treba taj neki poticaj, to nešto što će nas potaknut da igramo kako realno možemo i znamo.
Pristupio: 29.08.2011.
Poruka: 232
06. rujna 2011. u 23:39
A tu su i pohvale, bomboni,... :) ... Luka napokon odlična utakmica, Srna - lane moje, napokon kapetanski! Falit' ćeš nam na Pirineju, ali,...koga nema bez njega se mora! Nema straha, minimalno bod uzimamo Grčkoj.
Mihalj
Mihalj
Dokazano ovisan
Pristupio: 30.08.2006.
Poruka: 13.286
06. rujna 2011. u 23:59
prvo pol. mlitavo iako smo i u njemu imali par šansi, drugo furiozan početak i napokon smo pokazali da znamo odigrati ludo kad oćemo, bilić je pogodio sa zamjenama, luka i dudu preokrenuli tekmu. ne bi se složio za atmosferu, nije bila loša a zvižduci su bili plod frustracije, ne moš očekivat pljesak za onakvu igru u 1.-om i još kad gubiš doma 1-0
Bit ćeš opet Dinamo
Pristupio: 27.04.2010.
Poruka: 3.283
07. rujna 2011. u 00:01
u grčkoj izgubit neće, a oće li dobit, ne znam baš. ugl mi ovdje prolazimo kao prvi, hvala latviji za to, i opet BRAVO MOMCI
Pristupio: 27.08.2011.
Poruka: 1.419
07. rujna 2011. u 00:03
OVO JE ZA SVE ONE KOJI LUKU NAZIVAJU GNOMOM, I SUMNJAJU U NJEGOVU KVALITETU, MISLIM DA IM JE SVIMA VEČERAS USTA ZAČEPIO!!!
damac
damac
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.09.2009.
Poruka: 895
Publika koja dolazi na maksimir, ne bi ju poželio najgorem neprijatelju.
Pristupio: 11.10.2010.
Poruka: 289
07. rujna 2011. u 00:14
A sad da malo vidimo grke kad moraju loviti rezultat...
Pristupio: 06.09.2011.
Poruka: 20
pacak sto se tice atmosfere hvala Bogu da je tako, u prvom redu se igraci trebaju pobrinuti za nju a ostalo je na navijacima, koji ce ti k.... najbolja atmosfera na svjetu kad gubis utakmicu...stvarno se divim onima koji mogu da izdrze cjelu utakmicu pod navijanjem ali vecina nasih navijaca nema takve nerve, to je makar svima poznato. al glavno je da smo opet prvi